Profilo FRGA103S A Enerji Sınıfı Ankastre Fırın Siyah
Kullanım Tipi
Ankastre
Ürün Tipi
Tam Boy
Ocak Tipi
Ocaksız
Hacim
66 lt
Fanlı
Renk
Siyah
Enerji Sınıfı
A
Kontrol Paneli
Analog
Maksimum Isı Derecesi
275 °C
Pişirme Fonksiyon Sayısı
4 Fonksiyonlu
11.570,00 TL
6 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
6 FİYAT
beyazfirsat
Profilo FRGA103S 66 LT Ankastre Fırın Siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
11.570,00 TL
dincerlerprofilo
Profilo FRGA103S 66 LT Ankastre Fırın Siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
11.837,00 TL
exploreavm
Profilo FRGA103S 66 LT Ankastre Fırın Siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
12.451,10 TL
tumbeyazesyalar
Profilo FRGA103S 66 LT Ankastre Fırın Siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
12.571,25 TL
teknovia
Profilo FRGA103S 66 LT Ankastre Fırın Siyah
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
15.536,71 TL
Hades Elektronik
Profilo FRGA103S 66 Lt 4 Programlı Siyah Ankastre Fırın
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
18.593,00 TL
Profilo FRGA103S A Enerji Sınıfı Ankastre Fırın Siyah Özellikleri
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız |
| Hacim | 66 lt |
| Fanlı | |
| Renk | Siyah |
| Enerji Sınıfı | A |
| Kontrol Paneli | Analog |
| Maksimum Isı Derecesi | 275 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 4 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 59.5 cm |
| Derinlik | 54.8 cm |
| Genişlik | 59.4 cm |
| Aydınlatma | |
| Buharlı | |
| Çift Bölmeli | |
| Çocuk Kilidi | |
| Elektrikli Ocak | |
| Elektrikli Ocak Sayısı | 0 |
| Gaz Emniyet Sistemi | |
| Izgara | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Ocak Göz Sayısı | |
| Ocak Yakıt Türü | Elektrikli |
| Tasarım | Modern |
| Termostatlı | |
| Wifi | |
| Wok Gözü | |
| Zamanlayıcı |
Profilo FRGA103S A Enerji Sınıfı Ankastre Fırın Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Profilo FRGA103S A Enerji Sınıfı Ankastre Fırın Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Profilo FRGA103S A Enerji Sınıfı Ankastre Fırın Siyah | Profilo FRMA226B 66 lt A Enerji Sınıfı Dijital Ocaksız Ankastre Fırın Beyaz | Profilo FXSA243S 76 LT Buhar Destekli Ankastre Fırın | Altus ALA 133 B 65 Lt A Enerji Sınıfı Dijital Modern Tam Boy Ankastre Fırın Siyah | |
| 11.570,00 TL | 18.659,00 TL | 18.998,00 TL | 18.737,99 TL | |
| Kullanım Tipi | Ankastre | Ankastre | — | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy | Tam Boy | — | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız | Ocaksız | — | Ocaksız |
| Hacim | 66 lt | 66 lt | — | 65 lt |
| Fanlı | — | |||
| Renk | Siyah | Beyaz | — | Siyah |
| Enerji Sınıfı | A | A | — | A |
| Kontrol Paneli | Analog | Dijital | — | Dijital |
| Maksimum Isı Derecesi | 275 °C | — | — | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 4 Fonksiyonlu | 8 Fonksiyonlu | — | 6 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 59.5 cm | 59.5 cm | — | 59 cm |
| Derinlik | 54.8 cm | 54.8 cm | — | 55 cm |
| Genişlik | 59.4 cm | 59.4 cm | — | 56 cm |


































