Profilo FRTS113DIL 66 Lt Ocaklı A Enerji Sınıfı Analog Retro Elektrikli Tam Boy Solo Fırın Gri
Kullanım Tipi
Solo
Ürün Tipi
Tam Boy
Ocak Tipi
Ocaklı
Hacim
66 lt
Fanlı
Renk
Gri
Enerji Sınıfı
A
Kontrol Paneli
Analog
Maksimum Isı Derecesi
250 °C
Pişirme Fonksiyon Sayısı
2 Fonksiyonlu
20.800,80 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler
Profilo Ankastre FırınProfilo Ocaklı FırınProfilo Solo FırınProfilo FırınKumtel Ankastre FırınArçelik Ocaklı FırınOcaklı FırınAnkastre FırınArçelik Ankastre FırınBeko Ankastre FırınSiemens Ankastre FırınSilverline Ankastre FırınBeko Ocaklı FırınSolo FırınAltus Ankastre FırınKuzine FırınSiemens Ocaklı FırınSimfer Ankastre FırınLuxell Ankastre FırınTeka Ankastre Fırın
Mağaza Fiyatları
4 FİYAT
profiloistanbul
Profilo F0TS113DIL 66 L Solo Fırın
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
20.800,80 TL
kapidakifirsat
Profilo F0TS113DIL 66 L Solo Fırın
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
20.891,65 TL
Gizerler
Profilo F0TS113DIL Inox Ocaklı Fırın
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
20.999,00 TL
buyurgelsin
Profılo F0TS113DIL 66L Solo Fırın
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
22.663,60 TL
Profilo FRTS113DIL 66 Lt Ocaklı A Enerji Sınıfı Analog Retro Elektrikli Tam Boy Solo Fırın Gri Özellikleri
| Kullanım Tipi | Solo |
| Ürün Tipi | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaklı |
| Hacim | 66 lt |
| Fanlı | |
| Renk | Gri |
| Enerji Sınıfı | A |
| Kontrol Paneli | Analog |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 2 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 85 cm |
| Derinlik | 60 cm |
| Genişlik | 60 cm |
| Aydınlatma | |
| Buharlı | |
| Çift Bölmeli | |
| Çocuk Kilidi | |
| Elektrikli Ocak | |
| Elektrikli Ocak Sayısı | 0 |
| Gaz Emniyet Sistemi | |
| Izgara | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Ocak Göz Sayısı | 4 Gözlü |
| Ocak Yakıt Türü | Elektrikli |
| Tasarım | Retro |
| Termostatlı | |
| Wifi | |
| Wok Gözü | |
| Zamanlayıcı |
Profilo FRTS113DIL 66 Lt Ocaklı A Enerji Sınıfı Analog Retro Elektrikli Tam Boy Solo Fırın Gri Yorumları
Ürüne Puan Ver
İtimatSimferArçelikAlveusTekaLuxellCvsSilverlineTermikelVinolaAkelAltusHooverMinisanUkinoxGl GeneralSiemensBoschBekoRegal
'Profilo FRTS113DIL 66 Lt Ocaklı A Enerji Sınıfı Analog Retro Elektrikli Tam Boy Solo Fırın Gri' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Profilo FRTS113DIL 66 Lt Ocaklı A Enerji Sınıfı Analog Retro Elektrikli Tam Boy Solo Fırın Gri | Beko BFC 320 S 72 Lt A Enerji Sınıfı Analog Modern Tam Boy Ankastre Fırın Siyah | Bosch HBF534ES0T 66 lt A Enerji Sınıfı Dijital Ocaksız Ankastre Fırın Gri | Uğur UAF 6011D 73 lt A Enerji Sınıfı Dijital Ocaksız Tam Boy Ankastre Fırın Siyah | |
| 20.800,80 TL | 21.999,00 TL | 21.900,00 TL | 21.999,00 TL | |
| Kullanım Tipi | Solo | Ankastre | Ankastre | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaklı | Ocaksız | Ocaksız | Ocaksız |
| Hacim | 66 lt | 72 lt | 66 lt | 73 lt |
| Fanlı | — | |||
| Renk | Gri | Siyah | Gri | Siyah |
| Enerji Sınıfı | A | A | A | A |
| Kontrol Paneli | Analog | Analog | Dijital | Dijital |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C | 250 °C | — | — |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 2 Fonksiyonlu | 6 Fonksiyonlu | 8 Fonksiyonlu | — |
| Yükseklik | 85 cm | 60 cm | 59.5 cm | — |
| Derinlik | 60 cm | 57 cm | 54.8 cm | — |
| Genişlik | 60 cm | 59 cm | 59.4 cm | — |
Fırın Benzer Kategoriler
Fırın Ürünleri
Profilo Ürünleri
Profilo Fırın Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Profilo Kurutma MakinesiProfilo 9 kg Kurutma MakinesiProfilo Bulaşık MakinesiProfilo KlimaProfilo Derin DondurucuProfilo Su SebiliProfilo TelevizyonProfilo No Frost BuzdolabıProfilo AirfryerProfilo Kıyma MakinesiProfilo OcakProfilo Filtre Kahve MakinesiProfilo DavlumbazProfilo Kazanlı ÜtüProfilo Kahve MakineleriProfilo Toz Torbasız SüpürgeProfilo Toz Torbalı SüpürgeProfilo KettleProfilo TermosifonProfilo Mikrodalga Fırın





































