Silverline BO6503B01 72 Lt A Enerji Sınıfı Analog Retro Tam Boy Ankastre Fırın Siyah
Kullanım Tipi
Ankastre
Ürün Tipi
Tam Boy
Ocak Tipi
Ocaksız
Hacim
72 lt
Fanlı
Renk
Siyah
Enerji Sınıfı
A
Kontrol Paneli
Analog
Maksimum Isı Derecesi
250 °C
Pişirme Fonksiyon Sayısı
8 Fonksiyonlu
17.500,00 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler
Silverline Ankastre FırınSilverline FırınKumtel Ankastre FırınArçelik Ocaklı FırınOcaklı FırınAnkastre FırınArçelik Ankastre FırınBeko Ankastre FırınSiemens Ankastre FırınProfilo Ankastre FırınBeko Ocaklı FırınSolo FırınAltus Ankastre FırınKuzine FırınSiemens Ocaklı FırınSimfer Ankastre FırınLuxell Ankastre FırınTeka Ankastre FırınFanlı FırınFranke Ankastre Fırın
Mağaza Fiyatları
3 FİYAT
AnkastReyon
Silverline BO6503B01 S3 Ankastre Fırın Siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
17.500,00 TL
AnkastReyon
Silverline Sılverlıne Bo6503b01 S3 Ankastre Fırın Siyah
Ücretsiz Kargo
17.500,00 TL
AnkastReyon
Silverline Bo6503b01 Multifonksiyonel Siyah Ankastre Fırın
Ücretsiz Kargo
18.000,00 TL
Silverline BO6503B01 72 Lt A Enerji Sınıfı Analog Retro Tam Boy Ankastre Fırın Siyah Özellikleri
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız |
| Hacim | 72 lt |
| Fanlı | |
| Renk | Siyah |
| Enerji Sınıfı | A |
| Kontrol Paneli | Analog |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 8 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 59.5 cm |
| Derinlik | 56 cm |
| Genişlik | 59.5 cm |
| Aydınlatma | |
| Buharlı | |
| Çift Bölmeli | |
| Çocuk Kilidi | |
| Elektrikli Ocak | |
| Elektrikli Ocak Sayısı | 0 |
| Gaz Emniyet Sistemi | |
| Izgara | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Ocak Göz Sayısı | |
| Ocak Yakıt Türü | Elektrikli |
| Tasarım | Retro |
| Termostatlı | |
| Wifi | |
| Wok Gözü | |
| Zamanlayıcı |
Silverline BO6503B01 72 Lt A Enerji Sınıfı Analog Retro Tam Boy Ankastre Fırın Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
ArçelikTermikelLuxellCvsNarteSamsungİtimatTekaSimferSiemensBekoProfiloInnovaBoschVestelAkelAltusFrankeUkinoxAlveus
'Silverline BO6503B01 72 Lt A Enerji Sınıfı Analog Retro Tam Boy Ankastre Fırın Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Silverline BO6503B01 72 Lt A Enerji Sınıfı Analog Retro Tam Boy Ankastre Fırın Siyah | Simfer 7327 60 Lt A Enerji Sınıfı Dijital Retro Tam Boy Ankastre Fırın Siyah | Eminçelik AO2190AFW60 Ankastre Fırın - Siyah | Hoover Ho6 N3T1ECTW Ankastre Fırın - Beyaz | |
| 17.500,00 TL | 17.250,00 TL | 17.500,00 TL | 17.499,00 TL | |
| Kullanım Tipi | Ankastre | Ankastre | — | — |
| Ürün Tipi | Tam Boy | Tam Boy | — | — |
| Ocak Tipi | Ocaksız | Ocaksız | — | — |
| Hacim | 72 lt | 60 lt | — | — |
| Fanlı | — | — | ||
| Renk | Siyah | Siyah | — | — |
| Enerji Sınıfı | A | A | — | — |
| Kontrol Paneli | Analog | Dijital | — | — |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C | 250 °C | — | — |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 8 Fonksiyonlu | 8 Fonksiyonlu | — | — |
| Yükseklik | 59.5 cm | 59.5 cm | — | — |
| Derinlik | 56 cm | 56.5 cm | — | — |
| Genişlik | 59.5 cm | 59.5 cm | — | — |

































