Silverline BO65E4S01 72 Lt A Enerji Sınıfı Dijital Retro Tam Boy Ankastre Fırın Gri
Kullanım Tipi
Ankastre
Ürün Tipi
Tam Boy
Ocak Tipi
Ocaksız
Hacim
72 lt
Fanlı
Renk
Gri
Enerji Sınıfı
A
Kontrol Paneli
Dijital
Maksimum Isı Derecesi
250 °C
Pişirme Fonksiyon Sayısı
6 Fonksiyonlu
14.699,00 TL
6 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler
Mağaza Fiyatları
6 FİYAT
Teknosa
Silverline Bo65e4s01 72 L Ankastre Fırın - Gri
Ücretsiz Kargo
14.699,00 TL
Galeri Beyaz
Silverline BO65E4S01 S4 72L Fırın Gri
Ücretsiz Kargo
15.709,00 TL
Sanaleşya
Silverline BO65E4S01 72 Litre Gri Ankastre Fırın
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
16.460,07 TL
GaleriBeyaz
Silverline BO65E4S01 72 Litre Gri Ankastre Fırın
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
16.637,06 TL
Sanal Eşya
Silverline Bo65e4s01 Ankastre Fırın
Ücretsiz Kargo
16.974,00 TL
Galeri Beyaz
Silverline Bo65e4s01 Ankastre Fırın
Ücretsiz Kargo
16.999,00 TL
Silverline BO65E4S01 72 Lt A Enerji Sınıfı Dijital Retro Tam Boy Ankastre Fırın Gri Özellikleri
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız |
| Hacim | 72 lt |
| Fanlı | |
| Renk | Gri |
| Enerji Sınıfı | A |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 6 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 60 cm |
| Derinlik | 55 cm |
| Genişlik | 56 cm |
| Aydınlatma | |
| Buharlı | |
| Çift Bölmeli | |
| Çocuk Kilidi | |
| Elektrikli Ocak | |
| Elektrikli Ocak Sayısı | 0 |
| Gaz Emniyet Sistemi | |
| Izgara | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Ocak Göz Sayısı | |
| Ocak Yakıt Türü | Elektrikli |
| Tasarım | Retro |
| Termostatlı | |
| Wifi | |
| Wok Gözü | |
| Zamanlayıcı |
Silverline BO65E4S01 72 Lt A Enerji Sınıfı Dijital Retro Tam Boy Ankastre Fırın Gri Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Silverline BO65E4S01 72 Lt A Enerji Sınıfı Dijital Retro Tam Boy Ankastre Fırın Gri' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Silverline BO65E4S01 72 Lt A Enerji Sınıfı Dijital Retro Tam Boy Ankastre Fırın Gri | Silverline BO6502W01 72 Lt A Enerji Sınıfı Dijital Retro Tam Boy Ankastre Fırın Beyaz | Electrolux EOF5C50BZ SurroundCook 65 lt A Enerji Sınıfı Analog Ocaksız Tam Boy Ankastre Fırın Siyah | Esty AEF6606B01 14F Touch 72 lt Dijital Ankastre Fırın Siyah | |
| 14.699,00 TL | 17.000,00 TL | 16.337,00 TL | 16.999,00 TL | |
| Kullanım Tipi | Ankastre | Ankastre | Ankastre | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız | Ocaksız | Ocaksız | Ocaksız |
| Hacim | 72 lt | 72 lt | 65 lt | 72 lt |
| Fanlı | ||||
| Renk | Gri | Beyaz | Siyah | Siyah |
| Enerji Sınıfı | A | A | A | A |
| Kontrol Paneli | Dijital | Dijital | Analog | Dijital |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C | 250 °C | 250 °C | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 6 Fonksiyonlu | 6 Fonksiyonlu | 9 Fonksiyonlu | 14 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 60 cm | 60 cm | 59 cm | — |
| Derinlik | 55 cm | 55 cm | 55 cm | — |
| Genişlik | 56 cm | 60 cm | 56 cm | 53 cm |


































