Teka HAK 625 B 59 Lt A Enerji Sınıfı Dijital Retro Tam Boy Ankastre Fırın Beyaz
Kullanım Tipi
Ankastre
Ürün Tipi
Tam Boy
Ocak Tipi
Ocaksız
Hacim
59 lt
Fanlı
Renk
Beyaz
Enerji Sınıfı
A
Kontrol Paneli
Dijital
Maksimum Isı Derecesi
250 °C
Pişirme Fonksiyon Sayısı
6 Fonksiyonlu
23.222,40 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
2 FİYAT
YILMAZ ANKASTRE
Teka - HAK 625 B - Ankastre Multifonksiyonel Dijital Ekranlı Fırın - Beyaz Cam - 65 lt - 41590072
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
23.222,40 TL
DijitalAnkastre
Teka - HAK 625 B - Ankastre Multifonksiyonel Dijital Ekranlı Fırın - Beyaz Cam - 65 lt - 41590072
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
24.190,00 TL
Teka HAK 625 B 59 Lt A Enerji Sınıfı Dijital Retro Tam Boy Ankastre Fırın Beyaz Özellikleri
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız |
| Hacim | 59 lt |
| Fanlı | |
| Renk | Beyaz |
| Enerji Sınıfı | A |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 6 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 60 cm |
| Derinlik | 60 cm |
| Genişlik | 60 cm |
| Aydınlatma | |
| Buharlı | |
| Çift Bölmeli | |
| Çocuk Kilidi | |
| Elektrikli Ocak | |
| Elektrikli Ocak Sayısı | 0 |
| Gaz Emniyet Sistemi | |
| Izgara | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Ocak Göz Sayısı | |
| Ocak Yakıt Türü | Elektrikli |
| Tasarım | Retro |
| Termostatlı | |
| Wifi | |
| Wok Gözü | |
| Zamanlayıcı |
Teka HAK 625 B 59 Lt A Enerji Sınıfı Dijital Retro Tam Boy Ankastre Fırın Beyaz Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Teka HAK 625 B 59 Lt A Enerji Sınıfı Dijital Retro Tam Boy Ankastre Fırın Beyaz' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Teka HAK 625 B 59 Lt A Enerji Sınıfı Dijital Retro Tam Boy Ankastre Fırın Beyaz | Vestel AF-6682 S - LF 70 lt Analog Ankastre Fırın Siyah | Arçelik AFM 340 I 72 Lt A Enerji Sınıfı Dijital Modern Tam Boy Ankastre Fırın Inox | Arçelik 9548 CDS 71 Lt A Enerji Sınıfı Dijital Modern Tam Boy Ankastre Fırın Siyah | |
| 23.222,40 TL | 23.099,00 TL | 22.999,00 TL | 23.000,00 TL | |
| Kullanım Tipi | Ankastre | Ankastre | Ankastre | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız | Ocaksız | Ocaksız | Ocaksız |
| Hacim | 59 lt | 70 lt | 72 lt | 71 lt |
| Fanlı | ||||
| Renk | Beyaz | Siyah | İnox | Siyah |
| Enerji Sınıfı | A | A | A | A |
| Kontrol Paneli | Dijital | Analog | Dijital | Dijital |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C | 250 °C | 250 °C | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 6 Fonksiyonlu | 8 Fonksiyonlu | 8 Fonksiyonlu | 8 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 60 cm | 59.5 cm | 60 cm | 59 cm |
| Derinlik | 60 cm | 57 cm | 57 cm | 56 cm |
| Genişlik | 60 cm | 59.5 cm | 59 cm | 59 cm |
Fırın Benzer Kategoriler
Fırın Ürünleri
Teka Ürünleri
Teka Fırın Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

24.418,00 TL

24.415,00 TL
































