Vestel AF-6682 S - LF 70 lt Analog Ankastre Fırın Siyah
Kullanım Tipi
Ankastre
Ürün Tipi
Tam Boy
Ocak Tipi
Ocaksız
Hacim
70 lt
Fanlı
Renk
Siyah
Enerji Sınıfı
A
Kontrol Paneli
Analog
Maksimum Isı Derecesi
250 °C
Pişirme Fonksiyon Sayısı
8 Fonksiyonlu
15.569,00 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZVestel Solo FırınVestel Ankastre FırınVestel FırınKumtel Ankastre FırınArçelik Ocaklı FırınOcaklı FırınAnkastre FırınArçelik Ankastre FırınBeko Ankastre FırınSiemens Ankastre FırınProfilo Ankastre FırınSilverline Ankastre FırınBeko Ocaklı FırınSolo FırınAltus Ankastre FırınKuzine FırınSiemens Ocaklı FırınSimfer Ankastre FırınLuxell Ankastre FırınTeka Ankastre Fırın
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
Öztekin -Vestel Yetkili Online Bayi
Vestel Af-6682 S-lf
Ücretsiz Kargo
15.569,00 TL
SelcanTicaret-Vestel Yetkili Online Bayi
Vestel AF-6682 S-Lf Fırın - Siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
20.460,00 TL
Vestel AF-6682 S - LF 70 lt Analog Ankastre Fırın Siyah Özellikleri
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız |
| Hacim | 70 lt |
| Fanlı | |
| Renk | Siyah |
| Enerji Sınıfı | A |
| Kontrol Paneli | Analog |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 8 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 59.5 cm |
| Derinlik | 57 cm |
| Genişlik | 59.5 cm |
| Aydınlatma | |
| Buharlı | |
| Çift Bölmeli | |
| Çocuk Kilidi | |
| Elektrikli Ocak | |
| Elektrikli Ocak Sayısı | 0 |
| Gaz Emniyet Sistemi | |
| Izgara | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Ocak Göz Sayısı | |
| Ocak Yakıt Türü | Elektrikli |
| Tasarım | Modern |
| Termostatlı | |
| Wifi | |
| Wok Gözü | |
| Zamanlayıcı |
Vestel AF-6682 S - LF 70 lt Analog Ankastre Fırın Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
ArçelikCvsTermikelLuxellİtimatAltusInnovaSiemensFrankeSimferUkinoxAlveusBoschBekoSamsungProfiloUğurAkelMieleSilverline
'Vestel AF-6682 S - LF 70 lt Analog Ankastre Fırın Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Vestel AF-6682 S - LF 70 lt Analog Ankastre Fırın Siyah | Vestel AF-8685 G 69 lt Ankastre Fırın Gri | Bosch HBF514BH0T Ankastre Fırın Gri | Arçelik 9549 YCDS 71 Lt A Enerji Sınıfı Dijital Modern Tam Boy Ankastre Fırın Siyah | |
| 15.569,00 TL | 20.460,00 TL | 20.460,00 TL | 20.460,00 TL | |
| Kullanım Tipi | Ankastre | Ankastre | Ankastre | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız | Ocaksız | Ocaksız | Ocaksız |
| Hacim | 70 lt | 69 lt | — | 71 lt |
| Fanlı | ||||
| Renk | Siyah | Gri | Gri | Siyah |
| Enerji Sınıfı | A | A | A | A |
| Kontrol Paneli | Analog | Analog | Dijital | Dijital |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C | 250 °C | 250 °C | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 8 Fonksiyonlu | 7 Fonksiyonlu | 7 Fonksiyonlu | 8 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 59.5 cm | 59.5 cm | 59.5 cm | 59 cm |
| Derinlik | 57 cm | 55 cm | 56 cm | 56 cm |
| Genişlik | 59.5 cm | 59.5 cm | 59.5 cm | 59 cm |
Fırın Benzer Kategoriler
Fırın Ürünleri
Vestel Ürünleri
Vestel Fırın Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Vestel Akıllı BileklikVestel Bulaşık MakinesiVestel Kurutma MakinesiVestel KlimaVestel Inverter KlimaVestel Su SebiliVestel Derin DondurucuVestel TelevizyonVestel PowerbankVestel Tek Kapılı BuzdolabıVestel Dikey SüpürgeVestel TelefonVestel No Frost BuzdolabıVestel Siyah BuzdolabıVestel Çift Kapılı BuzdolabıVestel AirfryerVestel BuzdolabıVestel 4 Kapılı BuzdolabıVestel Gri BuzdolabıVestel Statik Buzdolabı































