Yıldız 32 lt Elektrikli Fırın Bordo
Kullanım Tipi
Solo
Ürün Tipi
Tam Boy
Ocak Tipi
Ocaksız
Hacim
32 lt
Fanlı
Renk
Bordo
Enerji Sınıfı
A
Kontrol Paneli
Analog
Maksimum Isı Derecesi
250 °C
Pişirme Fonksiyon Sayısı
3 Fonksiyonlu
2.749,48 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZKumtel Ankastre FırınArçelik Ocaklı FırınOcaklı FırınAnkastre FırınArçelik Ankastre FırınBeko Ankastre FırınSiemens Ankastre FırınProfilo Ankastre FırınSilverline Ankastre FırınBeko Ocaklı FırınSolo FırınAltus Ankastre FırınKuzine FırınSiemens Ocaklı FırınSimfer Ankastre FırınLuxell Ankastre FırınTeka Ankastre FırınFanlı FırınFranke Ankastre FırınProfilo Ocaklı Fırın
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
ONUR ÇEŞİT PAZARI
YILDIZ CAMLI DAVUL FIRIN KÜÇÜK BOY TEK EMAYE TEPSİLİ DAVUL FIRIN
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.749,48 TL
ONUR ÇEŞİT PAZARI
GARANTİ CAMLI DAVUL FIRIN BÜYÜK BOY TEK EMAYE TEPSİLİ DAVUL FIRIN
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.354,80 TL
Yıldız 32 lt Elektrikli Fırın Bordo Özellikleri
| Kullanım Tipi | Solo |
| Ürün Tipi | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız |
| Hacim | 32 lt |
| Fanlı | |
| Renk | Bordo |
| Enerji Sınıfı | A |
| Kontrol Paneli | Analog |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 3 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 29 cm |
| Derinlik | 46 cm |
| Genişlik | 46 cm |
| Aydınlatma | |
| Buharlı | |
| Çift Bölmeli | |
| Çocuk Kilidi | |
| Elektrikli Ocak | |
| Elektrikli Ocak Sayısı | 0 |
| Gaz Emniyet Sistemi | |
| Izgara | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Ocak Göz Sayısı | |
| Ocak Yakıt Türü | Elektrikli |
| Tasarım | Retro |
| Termostatlı | |
| Wifi | |
| Wok Gözü | |
| Zamanlayıcı |
Yıldız 32 lt Elektrikli Fırın Bordo Yorumları
Ürüne Puan Ver
ArçelikİtimatSimferLuxellTermikelTekaAlveusCvsSilverlineVinolaNarteBekoHooverUkinoxSiemensSamsungVestelProfiloAkelAltus
'Yıldız 32 lt Elektrikli Fırın Bordo' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Yıldız 32 lt Elektrikli Fırın Bordo | Şamdan 1005 32 lt Fırın Kırmızı | Akel AF381L 38 lt Fırın Gri | Ferre 45630 45 lt A Enerji Sınıfı Fırın Beyaz | |
| 2.749,48 TL | 4.500,00 TL | 4.150,00 TL | 3.919,00 TL | |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo | Solo | Solo |
| Ürün Tipi | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız | Ocaksız | Ocaksız | Ocaksız |
| Hacim | 32 lt | 32 lt | 38 lt | 45 lt |
| Fanlı | ||||
| Renk | Bordo | Kırmızı | Gri | Beyaz |
| Enerji Sınıfı | A | A | A | A |
| Kontrol Paneli | Analog | Analog | Analog | Analog |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C | 250 °C | 320 °C | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 3 Fonksiyonlu | 3 Fonksiyonlu | 3 Fonksiyonlu | 4 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 29 cm | 30 cm | 30 cm | 36 cm |
| Derinlik | 46 cm | 47 cm | 40 cm | 50 cm |
| Genişlik | 46 cm | 46 cm | 50 cm | 60 cm |





























