Kaim Z00564F ,4X32-AMPER Duvar Priz - 4x32Amper
883,91 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
EndelkonOtomasyon
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
883,91 TL
Kaim Z00564F ,4X32-AMPER Duvar Priz - 4x32Amper Özellikleri
Kaim Z00564F ,4X32-AMPER Duvar Priz - 4x32Amper Yorumları
Ürüne Puan Ver
Fiş Ürünleri
Palazzoli Cee Norm Düz Fiş 32A (IP44) 400V 3P+N+T h:6
Dilman 2/50 Sipariş Fişi 2 Nüsha Otokopili Ürün Kodu: 4206 - 24 Adet
Tp Electric 48X16A Fiş Yandan Giriş Vidalı Bağlantı - Yok
Schneider 5X32A Seyyar Erkek Fiş Hızlı Bağlantı IP 67 Trifaze 380 Volt PKX32M735
Mesa Küçük Erkek ve Dişi Fiş 300+300 Adet (Kablo Ucu 6,3mm)