Logitech H151 Mikrofonlu 3.5 Mm Jak Kablolu Kulaklık Siyah
Uyumlu Marka
Jak Girişli Tüm Cihazlar
Bağlantı Tipi
3.5 mm Jak
Ses Çıkışı
Stereo
Silikon Seçeneği
Silikonsuz
Renk
Siyah
Empedans Değeri
22 ohm
Ses Seviyesi
122 dB
Kablo Uzunluğu
180 cm
Gürültü Önleyici
Mikrofonlu
1.041,82 TL
25 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
25 FİYAT
parosteknoloji
Logitech H151 981-000589 Gürültü Önleyici Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.041,82 TL
jetklik
Logitech H151 981-000589 Gürültü Önleyici Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.071,06 TL
JetKlik
logitech H151 981-000589 Strereo 3.5mm Kablolu Mikrofonlu Kulaklık
Ücretsiz Kargo
1.115,00 TL
sanaluygun55
Logitech H151 981-000589 Gürültü Önleyici Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.131,35 TL
gamingdepom
Logitech H151 981-000589 Gürültü Önleyici Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.131,35 TL
724alsak
Logitech H151 981-000589 Gürültü Önleyici Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.160,65 TL
Avansas
Logitech H151 Gürültü Önleyici Mikrofonlu Kulaklık - Siyah
1.189,00 TL
Logitech H151 Mikrofonlu 3.5 Mm Jak Kablolu Kulaklık Siyah Özellikleri
| Uyumlu Marka | Jak Girişli Tüm Cihazlar |
| Bağlantı Tipi | 3.5 mm Jak |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Silikon Seçeneği | Silikonsuz |
| Renk | Siyah |
| Empedans Değeri | 22 ohm |
| Ses Seviyesi | 122 dB |
| Kablo Uzunluğu | 180 cm |
| Gürültü Önleyici | |
| Mikrofonlu | |
| Örgülü | |
| Su Geçirmez | |
| Suya Dayanıklı |
Logitech H151 Mikrofonlu 3.5 Mm Jak Kablolu Kulaklık Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Logitech H151 Mikrofonlu 3.5 Mm Jak Kablolu Kulaklık Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Logitech H151 Mikrofonlu 3.5 Mm Jak Kablolu Kulaklık Siyah | Resveq Mikrofonlu Kulaklık | Gürültü Engelleyici | 180 Saat Kullanım Süresi | LED Göstergeli - Çok Renkli | Magne Plextone Dx2 3.5mm Metal Kablolu Stereo Kulak Içi Oyuncu KULAKLIK-(5775) - TGR5886-7731 - Gold | Samsung Kulaklık EHS64 Kulak Içi Kulaklık Axya - Beyaz | |
| 1.041,82 TL | 1.854,00 TL | 1.870,35 TL | 1.874,04 TL |

































