Ugreen Silikonlu Mikrofonlu 3.5 Mm Jak Kablolu Kulaklık Siyah
Uyumlu Marka
Jak Girişli Tüm Cihazlar
Bağlantı Tipi
3.5 mm Jak
Ses Çıkışı
Stereo
Silikon Seçeneği
Silikonlu
Renk
Siyah
Empedans Değeri
32 ohm
Ses Seviyesi
104 dB
Kablo Uzunluğu
120 cm
Gürültü Önleyici
Mikrofonlu
1.249,00 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
4 FİYAT
exbilisim
UGREEN Kablolu Kulak İçi Kulaklık USB-C Uçlu, Siyah, 30638
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.249,00 TL
Teknosa
Ugreen Usb-c Mikrofonlu Kablolu Siyah Kulak İçi Kulaklık
Ücretsiz Kargo
1.249,00 TL
exbilisim
Ugreen Usb-c Mikrofonlu Kulak Içi Kablolu Kulaklık
Ücretsiz Kargo
1.249,00 TL
exbilisim
Ugreen USB-C Mikrofonlu Kulak içi Kablolu Kulaklık
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.299,00 TL
Ugreen Silikonlu Mikrofonlu 3.5 Mm Jak Kablolu Kulaklık Siyah Özellikleri
| Uyumlu Marka | Jak Girişli Tüm Cihazlar |
| Bağlantı Tipi | 3.5 mm Jak |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Silikon Seçeneği | Silikonlu |
| Renk | Siyah |
| Empedans Değeri | 32 ohm |
| Ses Seviyesi | 104 dB |
| Kablo Uzunluğu | 120 cm |
| Gürültü Önleyici | |
| Mikrofonlu | |
| Örgülü | |
| Su Geçirmez | |
| Suya Dayanıklı |
Ugreen Silikonlu Mikrofonlu 3.5 Mm Jak Kablolu Kulaklık Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Ugreen Silikonlu Mikrofonlu 3.5 Mm Jak Kablolu Kulaklık Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Ugreen Silikonlu Mikrofonlu 3.5 Mm Jak Kablolu Kulaklık Siyah | Oneodio Mikrofonlu 3.5 Mm Jak Kablolu Kulaklık Siyah | Zero Land Storozal Aktif Gürültü Engelleme (Anc) Kablosuz Bluetooth Kulaklık – Dijital Ekranlı, Dokunmatik ve Uzun Pil Ömürlü - Renkli | Zero Land Techmrt Aktif Gürültü Engelleme (Anc) Kablosuz Bluetooth Kulaklık – Dijital Ekranlı, Dokunmatik ve Uzun Pil Ömürlü - Renkli | |
| 1.249,00 TL | 1.270,00 TL | 1.273,00 TL | 1.273,00 TL | |
| Uyumlu Marka | Jak Girişli Tüm Cihazlar | Jak Girişli Tüm Cihazlar | — | — |
| Bağlantı Tipi | 3.5 mm Jak | 3.5 mm Jak | — | — |
| Ses Çıkışı | Stereo | Stereo | — | — |
| Silikon Seçeneği | Silikonlu | Silikonsuz | — | — |
| Renk | Siyah | Siyah | — | — |
| Empedans Değeri | 32 ohm | 32 ohm | — | — |
| Ses Seviyesi | 104 dB | 110 dB | — | — |
| Kablo Uzunluğu | 120 cm | 120 cm | — | — |
































