Samsung AJ068TXJ3KH/EA 11942 Btu A++ Enerji Sınıfı R410A Multi İnverter Split Duvar Tipi Klima
Ürün Tipi
Split (Duvar Tipi)
Soğutma Kapasitesi
11942 Btu
Renk
Beyaz
Soğutma Verimliliği
A++
Gaz Tipi
R410A
Isıtma Yıllık Enerji Tüketimi
1 Kwh
Soğutma Yıllık Enerji Tüketimi
201 kW
Ayaklı
Inverter
Multi
Samsung WindFree Multi AJ068TXJ3KH/EA 6.8 kW 1 Dış + 3 İç Ünite (12+12+12) Duvar Tipi Klima
94.710,00 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZ
Mağaza Fiyatları
3 FİYAT
eslikklima
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
94.710,00 TL
alpklimasistemleri
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
dmpromuhendislik
3 gün içinde kargo
Ürün TipiSplit (Duvar Tipi)
Soğutma Kapasitesi11942 Btu
RenkBeyaz
Soğutma VerimliliğiA++
Gaz TipiR410A
Isıtma Yıllık Enerji Tüketimi1 Kwh
Soğutma Yıllık Enerji Tüketimi201 kW