Baymak Duotec Compact 30 Kw Hermetik Tam Yoğuşmalı Doğalgazlı Kombi
Yoğuşma Tipi
Tam Yoğuşmalı
Maksimum Isıl Güç
30 kW
Eşanjör Sayısı
Çift Eşanjörlü
Yakıt Tipi
Doğalgaz
Faz Tipi
Monofaze
Sıcak Su Debisi
14.5 lt/dk
Nox Sınıfı
6
Ses Seviyesi
52 dB
Maksimum Sıcak Su Basıncı
8 bar
Bacasız
32.834,01 TL
20 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
20 FİYAT
idefix
Baymak Duotec Compact 30/30 Kw (26.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi
Ücretsiz Kargo
32.834,01 TL
idefix
Baymak Duotec Compact 30/30 Kw (26.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi
Ücretsiz Kargo
33.407,04 TL
epateknoloji
Baymak Duotec Compact 30 kW Tam Yoğuşmalı Hermetik Kombi
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
34.237,10 TL
İyi_Fiyat
Baymak Duotec Compact 30/30 Kw (26.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi
Ücretsiz Kargo
34.499,00 TL
haus
Baymak Duotec Compact 30/30 Kw (26.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
34.865,00 TL
EPATeknoloji
Baymak Duotec Compact 30/30 Kw (26.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi
Ücretsiz Kargo
35.999,00 TL
Kombi Ve Fiyatları
Baymak Duotec Compact 30/30 Kw (26.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
36.765,00 TL
Baymak Duotec Compact 30 Kw Hermetik Tam Yoğuşmalı Doğalgazlı Kombi Özellikleri
| Yoğuşma Tipi | Tam Yoğuşmalı |
| Maksimum Isıl Güç | 30 kW |
| Eşanjör Sayısı | Çift Eşanjörlü |
| Yakıt Tipi | Doğalgaz |
| Faz Tipi | Monofaze |
| Sıcak Su Debisi | 14.5 lt/dk |
| Nox Sınıfı | 6 |
| Ses Seviyesi | 52 dB |
| Maksimum Sıcak Su Basıncı | 8 bar |
| Bacasız | |
| ECO Mod | |
| Emniyet Ventili | |
| Hermetik | |
| Modülasyonlu | |
| Renk | Beyaz |
| Sessiz | |
| Termostat | |
| Wifi |
Baymak Duotec Compact 30 Kw Hermetik Tam Yoğuşmalı Doğalgazlı Kombi Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Baymak Duotec Compact 30 Kw Hermetik Tam Yoğuşmalı Doğalgazlı Kombi' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Baymak Duotec Compact 30 Kw Hermetik Tam Yoğuşmalı Doğalgazlı Kombi | Alarko Super Fit 35 Kw Hermetik Tam Yoğuşmalı Doğalgazlı Kombi | Termoakım Smart S 12 kW Elektrikli Kombi | Daikin Premix VZ 36kW (TR.D2CPX036CATR.01) Tam Yoğuşmalı Kombi + Baca Seti | |
| 32.834,01 TL | 44.922,00 TL | 45.569,07 TL | 44.753,65 TL | |
| Ürün Tipi | — | — | Elektrikli | — |
| Yoğuşma Tipi | Tam Yoğuşmalı | Tam Yoğuşmalı | — | — |
| Maksimum Isıl Güç | 30 kW | 35 kW | 12 kW | — |
| Yakıt Tipi | Doğalgaz | Doğalgaz | — | — |
| Faz Tipi | Monofaze | Monofaze | — | — |
| Sıcak Su Debisi | 14.5 lt/dk | 14 lt/dk | — | — |
| Nox Sınıfı | 6 | 6 | — | — |
| Modülasyon Oranı | — | 16 | — | — |
| Ses Seviyesi | 52 dB | 54 dB | — | — |
| Maksimum Sıcak Su Basıncı | 8 bar | 10 bar | — | — |

































