Bosch Condense 24 Kw Tam Yoğuşmalı Doğalgazlı Kombi
Yoğuşma Tipi
Tam Yoğuşmalı
Maksimum Isıl Güç
24 Kw
Eşanjör Sayısı
Çift Eşanjörlü
Isıtma Alanı
150 m²
Yakıt Tipi
Doğalgaz
Faz Tipi
Monofaze
Maksimum Su Sıcaklığı
60 °C
Nox Sınıfı
5
Ses Seviyesi
53 dB
Maksimum Sıcak Su Basıncı
10 bar
32.967,00 TL
61 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
61 FİYAT
EPATeknoloji
Bosch Condens 1200 W 24/24 kW (20.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi
Ücretsiz Kargo
32.967,00 TL
OZGKombiKlimaYapıMarketi
Bosch Condens 1200 W 24/24 kW (20.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi
Ücretsiz Kargo
32.976,17 TL
EPATeknoloji
Bosch Condens 1200 W 24kw 20.000 Kcal/h Premix Yoğuşmalı Kombi
Ücretsiz Kargo
33.479,00 TL
epanet
Bosch Condens 1200 W 24 kW Tam Yoğuşmalı Kombi
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
33.579,08 TL
ozgkombiklimayapimar
Bosch Condens 1200 W 24 kW Tam Yoğuşmalı Kombi
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
34.040,00 TL
dashaus34
Bosch Condens 1200 W 24 kW Tam Yoğuşmalı Kombi
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
34.960,00 TL
epanet
Bosch Condens 1200 W 28 kW Tam Yoğuşmalı Kombi
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
34.989,00 TL
Bosch Condense 24 Kw Tam Yoğuşmalı Doğalgazlı Kombi Özellikleri
| Yoğuşma Tipi | Tam Yoğuşmalı |
| Maksimum Isıl Güç | 24 Kw |
| Eşanjör Sayısı | Çift Eşanjörlü |
| Isıtma Alanı | 150 m² |
| Yakıt Tipi | Doğalgaz |
| Faz Tipi | Monofaze |
| Maksimum Su Sıcaklığı | 60 °C |
| Nox Sınıfı | 5 |
| Ses Seviyesi | 53 dB |
| Maksimum Sıcak Su Basıncı | 10 bar |
| Bacasız | |
| ECO Mod | |
| Emniyet Ventili | |
| Hermetik | |
| Modülasyonlu | |
| Renk | Beyaz |
| Sessiz | |
| Termostat | |
| Wifi |
Bosch Condense 24 Kw Tam Yoğuşmalı Doğalgazlı Kombi Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Bosch Condense 24 Kw Tam Yoğuşmalı Doğalgazlı Kombi' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Bosch Condense 24 Kw Tam Yoğuşmalı Doğalgazlı Kombi | Alarko Seradens Super Plus SSP 24 Hermetik 24 kW Doğalgazlı Kombi | Daikin Ndj Smart Hermetik 24 kW Doğalgazlı Kombi | Alarko Seradens Super Plus SSP 28 Hermetik 28 kW Doğalgazlı Kombi | |
| 32.967,00 TL | 60.976,00 TL | 60.970,00 TL | 63.282,00 TL | |
| Ürün Tipi | — | — | Yoğuşmalı | — |
| Yoğuşma Tipi | Tam Yoğuşmalı | Tam Yoğuşmalı | — | Tam Yoğuşmalı |
| Maksimum Isıl Güç | 24 Kw | 24 Kw | 24 Kw | 28 Kw |
| Yakıt Tipi | Doğalgaz | Doğalgaz | — | Doğalgaz |
Kombi Benzer Kategoriler
Kombi Ürünleri
Bosch Ürünleri

67.159,08 TL

67.159,08 TL































