Buderus Logamax Plus 24 Kw Hermetik Yoğuşmalı Doğalgazlı Kombi
Ürün Tipi
Yoğuşmalı
Maksimum Isıl Güç
24 Kw
Yakıt Tipi
Doğalgaz
Faz Tipi
Monofaze
Maksimum Su Sıcaklığı
60 °C
Nox Sınıfı
5
Ses Seviyesi
36 dB
Maksimum Sıcak Su Basıncı
10 bar
Bacasız
ECO Mod
80.000,00 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZBuderus KombiBuderus Tam Yoğuşmalı KombiBuderus Yoğuşmalı KombiBuderus 24 kW KombiBuderus 35 kW KombiSanica KombiLambert KombiDemirdöküm Elektrikli KombiDemirdöküm KombiBosch KombiDaikin KombiViessmann KombiElektrikli KombiBaymak KombiWarmhaus KombiFerroli KombiE.C.A. KombiVaillant KombiAirfel KombiYoğuşmalı Kombi
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
Kombi Dünyanız
Buderus GB-172-24K Yoğuşmalı Kombi (20.640 Kcal) (Beyaz)
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
80.000,00 TL
Atasel Mühendislik
Buderus GB-172-24K Yoğuşmalı Kombi (20.640 Kcal) (Siyah)
Ücretsiz Kargo
90.000,00 TL
Buderus Logamax Plus 24 Kw Hermetik Yoğuşmalı Doğalgazlı Kombi Özellikleri
| Ürün Tipi | Yoğuşmalı |
| Maksimum Isıl Güç | 24 Kw |
| Yakıt Tipi | Doğalgaz |
| Faz Tipi | Monofaze |
| Maksimum Su Sıcaklığı | 60 °C |
| Nox Sınıfı | 5 |
| Ses Seviyesi | 36 dB |
| Maksimum Sıcak Su Basıncı | 10 bar |
| Bacasız | |
| ECO Mod | |
| Emniyet Ventili | |
| Hermetik | |
| Modülasyonlu | |
| Renk | Beyaz |
| Sessiz | |
| Termostat | |
| Wifi |
Buderus Logamax Plus 24 Kw Hermetik Yoğuşmalı Doğalgazlı Kombi Yorumları
Ürüne Puan Ver
DaxomVaillantDemirdökümBaymakAlarkoE.c.a.BoschAirfelDaikinBekoArçelikWarmhausTermodinamikAristonStore
'Buderus Logamax Plus 24 Kw Hermetik Yoğuşmalı Doğalgazlı Kombi' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Buderus Logamax Plus 24 Kw Hermetik Yoğuşmalı Doğalgazlı Kombi | Buderus Logamax Plus GB172 I.2-35 Kdw H 35 Kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil) | Buderus Logamax Plus GB182 I.2-24 Kd H 24 Kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil) | Buderus Logamax Plus GB172 30 Kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil) | |
| 80.000,00 TL | 78.780,00 TL | 88.540,00 TL | 89.200,00 TL |































