Ferroli Bluehelix Tech 35 Kw Hermetik Yoğuşmalı Doğalgazlı Kombi
Ürün Tipi
Yoğuşmalı
Maksimum Isıl Güç
35 kW
Yakıt Tipi
Doğalgaz
Faz Tipi
Monofaze
Maksimum Su Sıcaklığı
70 °C
Sıcak Su Debisi
19.5 lt/dk
Nox Sınıfı
5
Modülasyon Oranı
15
Ses Seviyesi
54 dB
Bacasız
26.504,07 TL
13 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
13 FİYAT
idefix
Ferroli Bluehelix Tech 35/35 Kw (30.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi
Ücretsiz Kargo
26.504,07 TL
teknocheap
Ferroli Bluehelix Tech 35/35 Kw (30.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
29.001,84 TL
Koçtaş
Ferroli Bluehelix Tech 35/35 Kw 30.000 Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
29.489,10 TL
teknocheap
Ferroli Bluehelix Tech 35C 34 kW 30.000 Kcal/h Yoğuşmalı Hermetik Kombi
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
29.817,46 TL
kombisi
Ferroli Bluehelix Tech 35C 34 kW 30.000 Kcal/h Yoğuşmalı Hermetik Kombi
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
30.614,40 TL
yogusmalikombiler
Ferroli Bluehelix Tech 35C 34 kW 30.000 Kcal/h Yoğuşmalı Hermetik Kombi
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
33.484,50 TL
idefix
Ferroli Bluehelix Tech 35/35 Kw (30.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi
Ücretsiz Kargo
37.864,92 TL
Ferroli Bluehelix Tech 35 Kw Hermetik Yoğuşmalı Doğalgazlı Kombi Özellikleri
| Ürün Tipi | Yoğuşmalı |
| Maksimum Isıl Güç | 35 kW |
| Yakıt Tipi | Doğalgaz |
| Faz Tipi | Monofaze |
| Maksimum Su Sıcaklığı | 70 °C |
| Sıcak Su Debisi | 19.5 lt/dk |
| Nox Sınıfı | 5 |
| Modülasyon Oranı | 15 |
| Ses Seviyesi | 54 dB |
| Bacasız | |
| ECO Mod | |
| Emniyet Ventili | |
| Hermetik | |
| Modülasyonlu | |
| Renk | Beyaz |
| Sessiz | |
| Termostat | |
| Wifi |
Ferroli Bluehelix Tech 35 Kw Hermetik Yoğuşmalı Doğalgazlı Kombi Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Ferroli Bluehelix Tech 35 Kw Hermetik Yoğuşmalı Doğalgazlı Kombi' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Ferroli Bluehelix Tech 35 Kw Hermetik Yoğuşmalı Doğalgazlı Kombi | Alarko Seradens Super SRS 28 Hermetik 28 kW Doğalgazlı Kombi | Termoakım Smart S 30 kW Elektrikli Kombi | Alarko Seradens Super SRS 36 Kw Hermetik Tam Yoğuşmalı Doğalgazlı Kombi | |
| 26.504,07 TL | 51.150,00 TL | 50.219,07 TL | 52.256,00 TL | |
| Ürün Tipi | Yoğuşmalı | — | Elektrikli | — |
| Yoğuşma Tipi | — | Tam Yoğuşmalı | — | Tam Yoğuşmalı |
| Maksimum Isıl Güç | 35 kW | 28 Kw | 30 kW | — |
| Yakıt Tipi | Doğalgaz | Doğalgaz | — | Doğalgaz |




























