Fox Fitness Orbitrac 300 100 kg Kapasiteli Koltuklu Kayışlı Dikey Kondisyon Bisikleti Siyah
Ürün Çeşidi
Eliptik
Kullanım Tipi
Dikey
Ürün Türü
Kayışlı
Taşıma Kapasitesi
100 kg
Renk
Siyah
Açık Derinlik
98 cm
Açık Genişlik
68 cm
Açık Yükseklik
151 cm
Akıllı
Ayarlanabilir Gidon
10.500,00 TL
Xiaomi Kondisyon BisikletiDomyos Kondisyon BisikletiKatlanır Kondisyon BisikletiReidan Kondisyon BisikletiHattrick Kondisyon BisikletiVoit Kondisyon BisikletiDikey Kondisyon BisikletiKochler Kondisyon BisikletiUltima Kondisyon BisikletiYatay Kondisyon BisikletiAltis Kondisyon BisikletiEliptik Kondisyon BisikletiDynamic Kondisyon BisikletiManyetik Kondisyon BisikletiMini Kondisyon Bisikleti
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
fitnessworld
Fox Fitness Orbitrac 300 Eliptik Bisiklet Siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
10.500,00 TL
Fox Fitness Orbitrac 300 100 kg Kapasiteli Koltuklu Kayışlı Dikey Kondisyon Bisikleti Siyah Özellikleri
| Ürün Çeşidi | Eliptik |
| Kullanım Tipi | Dikey |
| Ürün Türü | Kayışlı |
| Taşıma Kapasitesi | 100 kg |
| Renk | Siyah |
| Açık Derinlik | 98 cm |
| Açık Genişlik | 68 cm |
| Açık Yükseklik | 151 cm |
| Akıllı | |
| Ayarlanabilir Gidon | |
| Ayarlanabilir Sele | |
| Dijital Göstergeli | |
| Eğim | |
| Gösterge Tipi | LCD |
| Kalori Ölçer | |
| Katlanabilir | Hayır |
| Koltuklu | Evet |
| Mini | |
| Nabız Ölçer | |
| Sele Ayarı | Aşağı/Yukarı |
| Selesiz Eliptik | |
| Sessiz | Hayır |
| Tekerlekli | |
| USB Giriş |
Fox Fitness Orbitrac 300 100 kg Kapasiteli Koltuklu Kayışlı Dikey Kondisyon Bisikleti Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
AltisVoitHattrickDynamicAthleticProforceSchwinnMedikaltecAlpinUltimaHorizon FitnessCosferBowflexStarlineKochlerKsfLydstoComedonesTeknoclassUtelips
'Fox Fitness Orbitrac 300 100 kg Kapasiteli Koltuklu Kayışlı Dikey Kondisyon Bisikleti Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Fox Fitness Orbitrac 300 100 kg Kapasiteli Koltuklu Kayışlı Dikey Kondisyon Bisikleti Siyah | Altis Eco Plus 100 kg Kapasiteli Koltuklu Mekanik Dikey Kondisyon Bisikleti Siyah | Ultima Bodyrider 120 kg Kapasiteli Manuel Mekanik Dikey Kondisyon Bisikleti Beyaz-Siyah | Altis Space 500 Uzay Yürüyüşü 100 kg Kapasiteli Manuel Mekanik Dikey Kondisyon Bisikleti Mavi | |
| 10.500,00 TL | 12.500,00 TL | 11.990,00 TL | 12.490,00 TL | |
| Ürün Çeşidi | Eliptik | Egzersiz | Eliptik | Kondisyon |
| Kullanım Tipi | Dikey | Dikey | Dikey | Dikey |
| Ürün Türü | Kayışlı | Mekanik | Mekanik | Mekanik |
| Taşıma Kapasitesi | 100 kg | 100 kg | 120 kg | 100 kg |
| Eğim Mekanizması | — | — | Manuel | Manuel |
| Disk Ağırlığı | — | — | 6 kg | — |
| Renk | Siyah | Siyah | Beyaz - Siyah | Mavi |
| Pedal Kademe Sayısı | — | — | 8 Kademe | — |
| Açık Derinlik | 98 cm | 64 cm | 135 cm | — |
| Açık Genişlik | 68 cm | 41 cm | 50 cm | — |
| Açık Yükseklik | 151 cm | 104 cm | 95 cm | — |



























