Hattrick Orio 140 kg Kapasiteli Mekanik Dikey Kondisyon Bisikleti Beyaz
Ürün Çeşidi
Eliptik
Kullanım Tipi
Dikey
Ürün Türü
Mekanik
Taşıma Kapasitesi
140 kg
Disk Ağırlığı
10 kg
Renk
Beyaz
Pedal Kademe Sayısı
10 Kademe
Otomatik Program Sayısı
24 Programlı
Açık Derinlik
129 cm
Açık Genişlik
64 cm
41.989,99 TL
Hattrick Kondisyon BisikletiXiaomi Kondisyon BisikletiDomyos Kondisyon BisikletiKatlanır Kondisyon BisikletiReidan Kondisyon BisikletiVoit Kondisyon BisikletiDikey Kondisyon BisikletiKochler Kondisyon BisikletiUltima Kondisyon BisikletiYatay Kondisyon BisikletiAltis Kondisyon BisikletiEliptik Kondisyon BisikletiDynamic Kondisyon BisikletiManyetik Kondisyon BisikletiMini Kondisyon Bisikleti
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Spor Dünyası Resmi Mağaza
Hattrick Orio Eliptik Kondisyon Bisikleti
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
41.989,99 TL
Hattrick Orio 140 kg Kapasiteli Mekanik Dikey Kondisyon Bisikleti Beyaz Özellikleri
| Ürün Çeşidi | Eliptik |
| Kullanım Tipi | Dikey |
| Ürün Türü | Mekanik |
| Taşıma Kapasitesi | 140 kg |
| Disk Ağırlığı | 10 kg |
| Renk | Beyaz |
| Pedal Kademe Sayısı | 10 Kademe |
| Otomatik Program Sayısı | 24 Programlı |
| Açık Derinlik | 129 cm |
| Açık Genişlik | 64 cm |
| Açık Yükseklik | 162 cm |
| Akıllı | |
| Ayarlanabilir Gidon | |
| Ayarlanabilir Sele | |
| Dijital Göstergeli | |
| Diskli Eliptik | |
| Eğim | |
| Gösterge Tipi | LCD |
| Kalori Ölçer | |
| Katlanabilir | Hayır |
| Koltuklu | Hayır |
| Mini | |
| Nabız Ölçer | |
| Selesiz Eliptik | |
| Sessiz | Hayır |
| Tekerlekli | |
| USB Giriş |
Hattrick Orio 140 kg Kapasiteli Mekanik Dikey Kondisyon Bisikleti Beyaz Yorumları
Ürüne Puan Ver
SchwinnAthleticHorizon FitnessMedikaltecVoitLeyatonAltisValeoHorizonDynamicUltimaBowflexMesilifeReidanAlpinAvessaTeknoclassRelaxHsportAsviva
'Hattrick Orio 140 kg Kapasiteli Mekanik Dikey Kondisyon Bisikleti Beyaz' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Hattrick Orio 140 kg Kapasiteli Mekanik Dikey Kondisyon Bisikleti Beyaz | Horizon 5.0U | Voit I-Cycle Siyah Spinning Bisikleti | Runtech Cyclepad Pro Egzersiz Bisikleti Manyetik Direnç 130 kg Taşıma Kapasitesi ile | |
| 41.989,99 TL | 47.999,00 TL | 49.000,00 TL | 49.950,00 TL |



























