Behringer Bdj1000 Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık
Kullanım Tipi
Kablolu
Ürün Tipi
Kulak Üstü
Mikrofon Seçeneği
Mikrofonsuz
Bağlantı
Bluetooth
Renk
Siyah
Kablo Uzunluğu
400 cm
Ses Çıkış
Stereo
Ses Seviyesi
107 dB
Empedans Değeri
64 ohm
Düşük Frekans
20 Hz
2.860,00 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZBehringer KulaklıkAkg KulaklıkAcl KulaklıkGetorix KulaklıkGoldmaster KulaklıkA4Tech KulaklıkAudio Technica KulaklıkFrisby KulaklıkGametech KulaklıkHypergear KulaklıkBaseus KulaklıkHyperx KulaklıkBeyerdynamic KulaklıkJabra KulaklıkAnker KulaklıkHadron KulaklıkHytech KulaklıkAsonic KulaklıkFenix KulaklıkHeadphone Kulaklık
Mağaza Fiyatları
3 FİYAT
eentsound-light
Behringer Bdj 1000 Profesyonel Dj Kulaklığı
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.860,00 TL
EENTSOUND&LIGHT
Behringer Bdj 1000 / Dj Kulaklığı
Ücretsiz Kargo
3.250,00 TL
EENT SOUND&LIGHT
BEHRINGER BDJ 1000 Kablolu DJ Kulaklığı Yüksek Ses Kalitesi ve Rahat Tasarım ile Siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.250,00 TL
Behringer Bdj1000 Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Özellikleri
| Kullanım Tipi | Kablolu |
| Ürün Tipi | Kulak Üstü |
| Mikrofon Seçeneği | Mikrofonsuz |
| Bağlantı | Bluetooth |
| Renk | Siyah |
| Kablo Uzunluğu | 400 cm |
| Ses Çıkış | Stereo |
| Ses Seviyesi | 107 dB |
| Empedans Değeri | 64 ohm |
| Düşük Frekans | 20 Hz |
| Yüksek Frekans | 20 kHz |
| Seri | Behringer BDJ1000 |
| Gürültü Önleyici | |
| Katlanabilir | |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Kumanda | |
| RGB | |
| Su Geçirmez |
Behringer Bdj1000 Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Yorumları
Ürüne Puan Ver
yeniToptan BulurumSH TICARETTWSDijitalHocoUzunNorinoaktifRGBProfesyonelFineblueANCNexGenPolygoldExtraPhilipsAllyBaseusAKILLI
'Behringer Bdj1000 Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Behringer Bdj1000 Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık | Razer BlackShark V2X 7.1 3.5 mm Jak Gürültü Önleyici Mikrofonlu Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Pembe | Hp X1000 7HC43AA 7.1 Surround Siyah Kablosuz Gaming Kulaklık | KR Max BT Kablosuz Kulaklık - Beyaz-(5796) | |
| 2.860,00 TL | 3.207,57 TL | 3.099,00 TL | 3.138,04 TL | |
| Kullanım Tipi | Kablolu | Kablolu | — | — |
| Ürün Tipi | Kulak Üstü | Kulak Üstü | — | — |
| Mikrofon Seçeneği | Mikrofonsuz | Mikrofonlu | — | — |
| Kanal Sayısı | — | 7.1 | — | — |
| Bağlantı | Bluetooth | 3.5 mm Jak | — | — |
| Renk | Siyah | Pembe | — | — |
| Kablo Uzunluğu | 400 cm | 130 cm | — | — |
| Ses Çıkış | Stereo | Stereo | — | — |
| Ses Seviyesi | 107 dB | 100 dB | — | — |
| Empedans Değeri | 64 ohm | 32 ohm | — | — |
| Düşük Frekans | 20 Hz | 12 Hz | — | — |
| Yüksek Frekans | 20 kHz | 28 kHz | — | — |
| Model | — | V2 X | — | — |
| Seri | Behringer BDJ1000 | Razer BlackShark V2 | — | — |



































