Behringer HC2000B Bluetooth Gürültü Önleyici Kablolu Stüdyo Kulak Üstü Kulaklık Siyah
Kullanım Tipi
Kablolu
Ürün Tipi
Kulak Üstü
Mikrofon Seçeneği
Mikrofonsuz
Bağlantı
Bluetooth
Renk
Siyah
Kablo Uzunluğu
300 cm
Ses Çıkış
Stereo
Ses Seviyesi
98 dB
Empedans Değeri
32 ohm
Düşük Frekans
20 Hz
2.199,00 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler
Behringer KulaklıkAkg KulaklıkAcl KulaklıkGetorix KulaklıkGoldmaster KulaklıkA4Tech KulaklıkAudio Technica KulaklıkFrisby KulaklıkGametech KulaklıkHypergear KulaklıkBaseus KulaklıkHyperx KulaklıkBeyerdynamic KulaklıkJabra KulaklıkAnker KulaklıkHadron KulaklıkHytech KulaklıkAsonic KulaklıkFenix KulaklıkHeadphone Kulaklık
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
EFN Ses ışık sahne sistemleri
Behringer Hc2000b StudioDJ -quality Wireless Headphones With Bluetooth* Connectivity
Ücretsiz Kargo
2.199,00 TL
EENTSOUND&LIGHT
Behringer Hc2000b StudioDJ -quality Wireless Headphones With Bluetooth* Connectivity
Ücretsiz Kargo
2.250,00 TL
Behringer HC2000B Bluetooth Gürültü Önleyici Kablolu Stüdyo Kulak Üstü Kulaklık Siyah Özellikleri
| Kullanım Tipi | Kablolu |
| Ürün Tipi | Kulak Üstü |
| Mikrofon Seçeneği | Mikrofonsuz |
| Bağlantı | Bluetooth |
| Renk | Siyah |
| Kablo Uzunluğu | 300 cm |
| Ses Çıkış | Stereo |
| Ses Seviyesi | 98 dB |
| Empedans Değeri | 32 ohm |
| Düşük Frekans | 20 Hz |
| Yüksek Frekans | 20 kHz |
| Seri | Behringer HC2000B |
| Gürültü Önleyici | |
| Katlanabilir | |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Kumanda | |
| NFC | |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Wireless |
Behringer HC2000B Bluetooth Gürültü Önleyici Kablolu Stüdyo Kulak Üstü Kulaklık Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
yeniToptan BulurumSH TICARETTWSUzunHocoNorinoRGBProfesyonelDijitalindispensablelyFineblueBaseusNexGenPolygoldAKILLIANCBeyazProaktif
'Behringer HC2000B Bluetooth Gürültü Önleyici Kablolu Stüdyo Kulak Üstü Kulaklık Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Behringer HC2000B Bluetooth Gürültü Önleyici Kablolu Stüdyo Kulak Üstü Kulaklık Siyah | Vertux TRİNİTY 3.5 mm Gürültü Önleyici Kablolu Oyuncu Kulak Üstü Kulaklık Kırmızı | 3m 1100 Ipsiz Poliüretan Kulak Tıkacı - 200 Adet | Gamepower Fujin 7.1 Siyah Surround Rgb Gaming Kulaklık Mikrofonlu | |
| 2.199,00 TL | 2.199,90 TL | 2.198,88 TL | 2.199,00 TL | |
| Ürün Tipi | Kulak Üstü | Kulak Üstü | — | — |
| Mikrofon Seçeneği | Mikrofonsuz | Mikrofonlu | — | — |
| Bağlantı | Bluetooth | 3.5 mm | — | — |
| Renk | Siyah | Kırmızı | — | — |
| Kablo Uzunluğu | 300 cm | 200 cm | — | — |
| Ses Çıkış | Stereo | Stereo | — | — |
| Ses Seviyesi | 98 dB | 116 dB | — | — |
| Empedans Değeri | 32 ohm | 12 ohm | — | — |
| Düşük Frekans | 20 Hz | 20 Hz | — | — |
| Yüksek Frekans | 20 kHz | 20 kHz | — | — |



































