Jbl 570Bt Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık
Kullanım Tipi
Kablolu
Ürün Tipi
Kulak Üstü
Mikrofon Seçeneği
Mikrofonlu
Kanal Sayısı
7.1
Bağlantı
Bluetooth
Renk
Siyah
Ses Çıkış
Stereo
Ses Seviyesi
103 dB
Empedans Değeri
32 ohm
Düşük Frekans
20 Hz
2.659,80 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZAkg KulaklıkAcl KulaklıkGetorix KulaklıkGoldmaster KulaklıkA4Tech KulaklıkAudio Technica KulaklıkFrisby KulaklıkGametech KulaklıkHypergear KulaklıkBaseus KulaklıkHyperx KulaklıkBeyerdynamic KulaklıkJabra KulaklıkAnker KulaklıkBehringer KulaklıkHadron KulaklıkHytech KulaklıkAsonic KulaklıkFenix KulaklıkHeadphone Kulaklık
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
yakala
JBL Tune 570BT Wireless Kulaklık, CT, OE, Mavi
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.659,80 TL
ASLAN TELEKOM
JBL Tune 570BT Wireless Kulaklık, CT, OE, Mavi
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.660,00 TL
Jbl 570Bt Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Özellikleri
| Kullanım Tipi | Kablolu |
| Ürün Tipi | Kulak Üstü |
| Mikrofon Seçeneği | Mikrofonlu |
| Kanal Sayısı | 7.1 |
| Bağlantı | Bluetooth |
| Renk | Siyah |
| Ses Çıkış | Stereo |
| Ses Seviyesi | 103 dB |
| Empedans Değeri | 32 ohm |
| Düşük Frekans | 20 Hz |
| Yüksek Frekans | 20 kHz |
| Model | Tune 570Bt |
| Seri | Tune |
| Gürültü Önleyici | |
| Katlanabilir | |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Kumanda | |
| NFC | |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Wireless |
Jbl 570Bt Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Yorumları
Ürüne Puan Ver
yeniToptan BulurumTWSSH TICARETHocoDijitalUzunRGBaktifNorinoProfesyonelFinebluePolygoldANCAllyBaseusExtraNexGenAKILLILed
'Jbl 570Bt Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Jbl 570Bt Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık | JBL Tune 525BT Multi Connect Wireless Kulaklık, Mavi | Jbl Tune 500 Mikrofonlu Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Mavi | Lenovo X9 Edition Kulakiçi Bluetooth Kulaklık (4XD1R31390) | |
| 2.659,80 TL | 2.589,00 TL | 2.595,00 TL | 2.599,00 TL | |
| Kullanım Tipi | Kablolu | — | Kablolu | — |
| Ürün Tipi | Kulak Üstü | — | Kulak Üstü | — |
| Mikrofon Seçeneği | Mikrofonlu | — | Mikrofonlu | — |
| Kanal Sayısı | 7.1 | — | 7.1 | — |
| Renk | Siyah | — | Mavi | — |
| Ses Çıkış | Stereo | — | Stereo | — |
| Ses Seviyesi | 103 dB | — | 103 dB | — |
| Empedans Değeri | 32 ohm | — | 32 ohm | — |
| Düşük Frekans | 20 Hz | — | 20 Hz | — |
| Yüksek Frekans | 20 kHz | — | 20 kHz | — |
| Model | Tune 570Bt | — | Tune 500 | — |
| Seri | Tune | — | Tune | — |
Kulaklık Benzer Kategoriler
Kulaklık Ürünleri

2.551,61 TL

2.545,54 TL
Jbl Ürünleri
Jbl Kulaklık Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Jbl Bluetooth KulaklıkJbl Bluetooth Kulaklık SiyahJbl Bluetooth Kulaklık Kulak İçiJbl Kablolu KulaklıkJBL Bluetooth HoparlörJbl SubwooferJbl SoundbarJbl Live Flex Bluetooth KulaklıkJbl Tour Pro 2 Bluetooth KulaklıkJbl 710Bt Bluetooth KulaklıkJbl Wave Buds Bluetooth KulaklıkJbl Tune 570Bt Bluetooth KulaklıkJbl Tune 510Bt Bluetooth KulaklıkJbl Wave Flex Bluetooth Kulaklık































