Koss KPH7K 3.5 mm Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Siyah
Kullanım Tipi
Kablolu
Ürün Tipi
Kulak Üstü
Mikrofon Seçeneği
Mikrofonsuz
Bağlantı
3.5 mm
Renk
Siyah
Kablo Uzunluğu
120 cm
Ses Çıkış
Stereo
Ses Seviyesi
91 dB
Empedans Değeri
32 ohm
Düşük Frekans
20 Hz
548,69 TL
Koss KulaklıkAkg KulaklıkAcl KulaklıkGetorix KulaklıkGoldmaster KulaklıkA4Tech KulaklıkAudio Technica KulaklıkFrisby KulaklıkGametech KulaklıkHypergear KulaklıkBaseus KulaklıkHyperx KulaklıkBeyerdynamic KulaklıkJabra KulaklıkAnker KulaklıkBehringer KulaklıkHadron KulaklıkHytech KulaklıkAsonic KulaklıkFenix Kulaklık
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Akalın Müzik
Koss KPH7K - Altın
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
548,69 TL
Koss KPH7K 3.5 mm Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Siyah Özellikleri
| Kullanım Tipi | Kablolu |
| Ürün Tipi | Kulak Üstü |
| Mikrofon Seçeneği | Mikrofonsuz |
| Bağlantı | 3.5 mm |
| Renk | Siyah |
| Kablo Uzunluğu | 120 cm |
| Ses Çıkış | Stereo |
| Ses Seviyesi | 91 dB |
| Empedans Değeri | 32 ohm |
| Düşük Frekans | 20 Hz |
| Gürültü Önleyici | |
| Katlanabilir | |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Kumanda | |
| NFC | |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Wireless |
Koss KPH7K 3.5 mm Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
yeniToptan BulurumTWSSH TICARETHocoNorinoUzunindispensablelyRGBProfesyonelDijitalNexGenBaseusAKILLIFinebluePolygoldAllyANCBeyazaktif
'Koss KPH7K 3.5 mm Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Koss KPH7K 3.5 mm Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Siyah | LED Ekranlı Şarjlı Kablosuz Kulak İçi Kulaklık - RZMAPP7110-8011 | Yeni Nesil Ultrapods Pro Bluetooth Kulaklık Extra Bass Yüksek Mikrofon Kalitesi - RZMAPP2006-7336 | Derin Bass ve Net Tiz Özellikli Bluetooth Kulaklık - RZMAPP1457-3370 | |
| 548,69 TL | 693,49 TL | 693,49 TL | 693,49 TL |

































