Koss KPH8K 3.5 mm Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Siyah
Kullanım Tipi
Kablolu
Ürün Tipi
Kulak Üstü
Mikrofon Seçeneği
Mikrofonsuz
Bağlantı
3.5 mm
Renk
Siyah
Kablo Uzunluğu
120 cm
Ses Çıkış
Stereo
Ses Seviyesi
94 dB
Empedans Değeri
32 ohm
Düşük Frekans
80 Hz
663,32 TL
Koss KulaklıkAkg KulaklıkAcl KulaklıkGetorix KulaklıkGoldmaster KulaklıkA4Tech KulaklıkAudio Technica KulaklıkFrisby KulaklıkGametech KulaklıkHypergear KulaklıkBaseus KulaklıkHyperx KulaklıkBeyerdynamic KulaklıkJabra KulaklıkAnker KulaklıkBehringer KulaklıkHadron KulaklıkHytech KulaklıkAsonic KulaklıkFenix Kulaklık
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Akalın Müzik
Koss KPH8K (Kablolu Kulak Üstü / Over Ear Kulaklık) - Siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
663,32 TL
Koss KPH8K 3.5 mm Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Siyah Özellikleri
| Kullanım Tipi | Kablolu |
| Ürün Tipi | Kulak Üstü |
| Mikrofon Seçeneği | Mikrofonsuz |
| Bağlantı | 3.5 mm |
| Renk | Siyah |
| Kablo Uzunluğu | 120 cm |
| Ses Çıkış | Stereo |
| Ses Seviyesi | 94 dB |
| Empedans Değeri | 32 ohm |
| Düşük Frekans | 80 Hz |
| Yüksek Frekans | 18 kHz |
| Gürültü Önleyici | |
| Katlanabilir | |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Kumanda | |
| NFC | |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Wireless |
Koss KPH8K 3.5 mm Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
yeniToptan BulurumSH TICARETTWSUzunDijitalHocoNorinoProfesyonelRGBPolygoldFineblueBaseusaktifCT STONESAKILLIANCEco LoungeAllyNexGen
'Koss KPH8K 3.5 mm Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Koss KPH8K 3.5 mm Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Siyah | Sh Ticaret Tws A10S Bluetooth 5.0 Kulaklık Şarj Kutulu Mini Tasarım - 001-Renkli | Sh Ticaret A10S Kablosuz Kulaklık Çipli Uzun Pil Ömürlü Dokunmatik - 001-Renkli | Sh Ticaret Yeni Nesil Kulaklık Bluetooth 5.2 Teknolojisi Ile Kesintisiz Bağlantı ve Net Ses Deneyimi - 0 - 001-Renkli | |
| 663,32 TL | 832,66 TL | 832,66 TL | 832,66 TL |































