Koss KSC35WL Bluetooth Mikrofonlu Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Siyah
Kullanım Tipi
Kablosuz
Ürün Tipi
Kulak Üstü
Mikrofon Seçeneği
Mikrofonlu
Kanal Sayısı
7.1
Bağlantı
Bluetooth
Renk
Siyah
Kablo Uzunluğu
120 cm
Ses Çıkış
Stereo
Ses Seviyesi
91 dB
Empedans Değeri
32 ohm
4.695,31 TL
Koss KulaklıkAkg KulaklıkAcl KulaklıkGetorix KulaklıkGoldmaster KulaklıkA4Tech KulaklıkAudio Technica KulaklıkFrisby KulaklıkGametech KulaklıkHypergear KulaklıkBaseus KulaklıkHyperx KulaklıkBeyerdynamic KulaklıkJabra KulaklıkAnker KulaklıkBehringer KulaklıkHadron KulaklıkHytech KulaklıkAsonic KulaklıkFenix Kulaklık
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Akalın Müzik
Koss KSC35WL |kablosuz / Wireless / Bluetooth Kulak Üstü Klipsli Kulaklık - Siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.695,31 TL
Koss KSC35WL Bluetooth Mikrofonlu Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Siyah Özellikleri
| Kullanım Tipi | Kablosuz |
| Ürün Tipi | Kulak Üstü |
| Mikrofon Seçeneği | Mikrofonlu |
| Kanal Sayısı | 7.1 |
| Bağlantı | Bluetooth |
| Renk | Siyah |
| Kablo Uzunluğu | 120 cm |
| Ses Çıkış | Stereo |
| Ses Seviyesi | 91 dB |
| Empedans Değeri | 32 ohm |
| Düşük Frekans | 20 Hz |
| Gürültü Önleyici | |
| Katlanabilir | |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Kumanda | |
| NFC | |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Wireless |
Koss KSC35WL Bluetooth Mikrofonlu Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
yeniToptan BulurumTWSSH TICARETHocoNorinoUzunindispensablelyRGBProfesyonelDijitalNexGenBaseusAKILLIFinebluePolygoldAllyANCBeyazaktif
'Koss KSC35WL Bluetooth Mikrofonlu Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Koss KSC35WL Bluetooth Mikrofonlu Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Siyah | Razer Barracuda X Roblox Edition Bluetooth Gürültü Önleyici Mikrofonlu Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Siyah | JBL Quantum 360 Gaming Kulak Üstü Kulaklık Beyaz | CetKing H540A-411-SV Peltor Optime Iıı Ense Bantlı Kulaklık H540A-411-SV | |
| 4.695,31 TL | 5.490,00 TL | 5.380,20 TL | 5.442,79 TL | |
| Kullanım Tipi | Kablosuz | Kablosuz | — | — |
| Ürün Tipi | Kulak Üstü | Kulak Üstü | — | — |
| Mikrofon Seçeneği | Mikrofonlu | Mikrofonlu | — | — |
| Kanal Sayısı | 7.1 | 7.1 | — | — |
| Bağlantı | Bluetooth | Bluetooth | — | — |
| Renk | Siyah | Siyah | — | — |
| Kablo Uzunluğu | 120 cm | Kablosuz | — | — |
| Ses Çıkış | Stereo | Stereo | — | — |
| Ses Seviyesi | 91 dB | 96 dB | — | — |
| Empedans Değeri | 32 ohm | 32 ohm | — | — |
| Düşük Frekans | 20 Hz | 20 Hz | — | — |
| Yüksek Frekans | — | 20 kHz | — | — |
| Model | — | Barracuda X Roblox Edition | — | — |
| Seri | — | Razer Barracuda | — | — |




































