Logitech H111 Mikrofonlu Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Gri
Kullanım Tipi
Kablolu
Ürün Tipi
Kulak Üstü
Mikrofon Seçeneği
Mikrofonlu
Kanal Sayısı
7.1
Renk
Gri
Ses Çıkış
Stereo
Ses Seviyesi
107 dB
Empedans Değeri
39 ohm
Düşük Frekans
20 Hz
Yüksek Frekans
20 kHz
657,90 TL
8 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
8 FİYAT
Exporgin
LOGITECH H111 STEREO KULAKLIK 981-000593
Ücretsiz Kargo
657,90 TL
Teknosa
Logitech 981-000593 H111 Stereo Kulaklık
829,00 TL
Azaraks
LOGITECH H111 STEREO SIYAH KULAKLIK 981-000593
1 gün içinde kargo
927,70 TL
Seyhan Bilgisayar Sistemleri
Logıtech H111 Stereo Siyah Kulaklık 981-000593
Ücretsiz Kargo
999,00 TL
idefix
Logitech 981-000593 H111 Stereo Mikrofonlu Kulaklık Sterio Jacklı
Ücretsiz Kargo
1.128,97 TL
akelgüvenlik
LOGITECH H111 STEREO SİYAH KULAKLIK
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.390,00 TL
Hızlı Stok
LOGITECH H111 STEREO KULAKLIK 981-000593
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.480,27 TL
Logitech H111 Kulaklık Gri Özellikleri
| Kullanım Tipi | Kablolu |
| Ürün Tipi | Kulak Üstü |
| Mikrofon Seçeneği | Mikrofonlu |
| Kanal Sayısı | 7.1 |
| Renk | Gri |
| Ses Çıkış | Stereo |
| Ses Seviyesi | 107 dB |
| Empedans Değeri | 39 ohm |
| Düşük Frekans | 20 Hz |
| Yüksek Frekans | 20 kHz |
| Seri | Logitech H111 |
| Gürültü Önleyici | |
| Katlanabilir | |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Kumanda | |
| NFC | |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Wireless |
Logitech H111 Kulaklık Gri Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Logitech H111 Kulaklık Gri' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Logitech H111 Mikrofonlu Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Gri | Rampage SN-RX9 7.1 USB Mikrofonlu Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Gümüş | Sh Ticaret Kulak Üstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık Unısex Renkli Işıklı Kulaklık - 0 - 001-Renkli | Sh Ticaret Ergonomik Rgb Bluetooth Kulaklık 3D Ses - 0 - 001-Renkli | |
| 657,90 TL | 1.667,85 TL | 1.661,79 TL | 1.661,79 TL | |
| Kullanım Tipi | Kablolu | Kablolu | — | — |
| Mikrofon Seçeneği | Mikrofonlu | Mikrofonlu | — | — |
| Kanal Sayısı | 7.1 | 7.1 | — | — |
| Bağlantı | — | USB | — | — |
| Renk | Gri | Gümüş | — | — |
| Seri | Logitech H111 | Rampage SN-RX9 | — | — |

































