Nautica H120 Mikrofonlu Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık
Kullanım Tipi
Kablosuz
Ürün Tipi
Kulak Üstü
Mikrofon Seçeneği
Mikrofonlu
Kanal Sayısı
7.1
Bağlantı
Bluetooth
Renk
Siyah
Ses Çıkış
Stereo
Ses Seviyesi
104 dB
Empedans Değeri
32 ohm
Düşük Frekans
20 Hz
1.499,00 TL
Akg KulaklıkAcl KulaklıkGetorix KulaklıkGoldmaster KulaklıkA4Tech KulaklıkAudio Technica KulaklıkFrisby KulaklıkGametech KulaklıkHypergear KulaklıkBaseus KulaklıkHyperx KulaklıkBeyerdynamic KulaklıkJabra KulaklıkAnker KulaklıkBehringer KulaklıkHadron KulaklıkHytech KulaklıkAsonic KulaklıkFenix KulaklıkHeadphone Kulaklık
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
idefix
Nautica H120 Stereo Kablosuz Bluetooth Mikrofonlu Kulaküstü Kulaklık Navy Sarı
Ücretsiz Kargo
1.499,00 TL
Nautica H120 Mikrofonlu Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Özellikleri
| Kullanım Tipi | Kablosuz |
| Ürün Tipi | Kulak Üstü |
| Mikrofon Seçeneği | Mikrofonlu |
| Kanal Sayısı | 7.1 |
| Bağlantı | Bluetooth |
| Renk | Siyah |
| Ses Çıkış | Stereo |
| Ses Seviyesi | 104 dB |
| Empedans Değeri | 32 ohm |
| Düşük Frekans | 20 Hz |
| Yüksek Frekans | 20 kHz |
| Seri | Nautica H120 |
| Gürültü Önleyici | |
| Katlanabilir | |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Kumanda | |
| NFC | |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Wireless |
Nautica H120 Mikrofonlu Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Yorumları
Ürüne Puan Ver
yeniToptan BulurumSH TICARETTWSUzunHocoRGBDijitalNorinoProfesyonelFinebluePolygoldBaseusindispensablelyCT STONESAKILLIANCEco LoungeLogitechPro
'Nautica H120 Mikrofonlu Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Nautica H120 Mikrofonlu Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık | Behringer HC 200 6.3 mm Gürültü Önleyici Kablolu DJ Kulak Üstü Kulaklık Siyah | Marsilyan PG-580 Kulaklık Ieg - Renkli - standart | İsmiyle Al Xmowi R1 Gaming Mikrofonlu Rgb Oyuncu Kulaklığı Pc- Dizüstü ve PS4-(5775) | |
| 1.499,00 TL | 1.889,10 TL | 1.870,50 TL | 1.871,03 TL | |
| Kullanım Tipi | Kablosuz | Kablolu | — | — |
| Ürün Tipi | Kulak Üstü | Kulak Üstü | — | — |
| Mikrofon Seçeneği | Mikrofonlu | Mikrofonsuz | — | — |
| Bağlantı | Bluetooth | 6.3 mm | — | — |
| Renk | Siyah | Siyah | — | — |
| Kablo Uzunluğu | — | 300 cm | — | — |
| Ses Çıkış | Stereo | Stereo | — | — |
| Düşük Frekans | 20 Hz | 20 Hz | — | — |
| Yüksek Frekans | 20 kHz | 20 kHz | — | — |
| Seri | Nautica H120 | Behringer HC200 | — | — |




























