Syrox S26 Bluetooth Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Siyah
Kullanım Tipi
Kablosuz
Ürün Tipi
Kulak Üstü
Mikrofon Seçeneği
Mikrofonlu
Bağlantı
Bluetooth
Renk
Siyah
Ses Çıkış
Stereo
Ses Seviyesi
108 dB
Empedans Değeri
32 ohm
Düşük Frekans
20 Hz
Yüksek Frekans
20 kHz
1.200,00 TL
Syrox KulaklıkAkg KulaklıkAcl KulaklıkGetorix KulaklıkGoldmaster KulaklıkA4Tech KulaklıkAudio Technica KulaklıkFrisby KulaklıkGametech KulaklıkHypergear KulaklıkBaseus KulaklıkHyperx KulaklıkBeyerdynamic KulaklıkJabra KulaklıkAnker KulaklıkBehringer KulaklıkHadron KulaklıkHytech KulaklıkAsonic KulaklıkFenix Kulaklık
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
AREM ELEKTRİK
Syrox S26 Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Aktif Gürültü Önleme ile Müzik Dinleme Keyfi - Siyah
Ücretsiz Kargo
1.200,00 TL
Syrox S26 Bluetooth Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Siyah Özellikleri
| Kullanım Tipi | Kablosuz |
| Ürün Tipi | Kulak Üstü |
| Mikrofon Seçeneği | Mikrofonlu |
| Bağlantı | Bluetooth |
| Renk | Siyah |
| Ses Çıkış | Stereo |
| Ses Seviyesi | 108 dB |
| Empedans Değeri | 32 ohm |
| Düşük Frekans | 20 Hz |
| Yüksek Frekans | 20 kHz |
| Seri | Syrox S26 |
| Gürültü Önleyici | |
| Katlanabilir | |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Kumanda | |
| NFC | |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Wireless |
Syrox S26 Bluetooth Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
yeniToptan BulurumSH TICARETTWSUzunHocoRGBDijitalNorinoProfesyonelFinebluePolygoldBaseusindispensablelyCT STONESAKILLIANCEco LoungeLogitechPro
'Syrox S26 Bluetooth Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Syrox S26 Bluetooth Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Siyah | Sh Ticaret S05 Bluetooth 5.3 Kulaklık Ipx4 Su Geçirmez Hızlı Eşleşme Güçlü Stereo Ses - 001-Renkli | Sh Ticaret Bluetooth 5.3 S05 Kablosuz Kulaklık Ipx4 Spor Uyumlu Suya Dayanıklı Stereo - 001-Renkli | Glrtech Ds-F210 Led Ekranlı Makaralı Bluetooth Kulaklık – 25 Saat Kesintisiz Kullanım | |
| 1.200,00 TL | 1.499,95 TL | 1.499,95 TL | 1.499,99 TL |
Kulaklık Benzer Kategoriler
Kulaklık Ürünleri

1.653,63 TL

1.653,63 TL






























