0-300MMX0.05 Ağır Iş Mekanik Kumpas
8.583,66 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Kale Kesici Takımlar
Ücretsiz Kargo
8.583,66 TL
0-300MMX0.05 Ağır Iş Mekanik Kumpas Özellikleri
0-300MMX0.05 Ağır Iş Mekanik Kumpas Yorumları
Ürüne Puan Ver
Kumpas Ürünleri
ASIMETO 0-300mmx0.01 TEK KANCA DİJİTAL DERİNLİK KUMPASI
Fett 500 mm Ekstra Uzun Çift Çene Mekanik Kumpas Çene Boyu 250 mm
Asimeto AS-309 Dijital Dış Kanal Kumpası 0-150 mm
Çağ Kumpas Uzun Çift Çene 1000 * 0,05 mm
WERKA 210-7800B 300MM IP67 Dijital Tolerans Ayarlı Kumpas
Temak Ürünleri
62X240X427MM DIN345 Drıllcraft Konik Matkap Ucu
16X120X175MM Karbür Matkap Ucu DIN338 Tıaln
80MM Havşa Freze Mk4 90° Hss DIN335/D
37.50MM Iat DIN345 Konik Matkap Ucu Hss
Temak 200MM. 3 Ayaklı Torna Aynaları Döküm Gövdeli 3 Zg Dın 6350/A
İlgili Diğer Ürünler
Novacom Lt-300s Rj45 Poe Uyumlu Çok Fonksiyonlu Kablo Test Cihazı
Proskit Mt-7625 Optik Güç Ölçer Ve Lan Kablo Test Cihazı
Novacom Lt-200 Rj45 Poe Uyumlu Çok Fonksiyonlu Kablo Test Cihazı
3 inch rechargeable network cable tester, RJ45 TDR cable tester + Digital cable tracer +Visual fault locator + Optical power meter