Pld 600mmx0.01 Dijital Kumpas (cene 150mm)
16.203,49 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZ
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
Teknik Dükkan
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
16.203,49 TL
Teknik Dükkan
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
Pld 600mmx0.01 Dijital Kumpas (cene 150mm) Özellikleri
Pld 600mmx0.01 Dijital Kumpas (cene 150mm) Yorumları
Ürüne Puan Ver
Kumpas Ürünleri
Fett 600 mm Ekstra Uzun Çift Çene Mekanik Kumpas Çene Boyu 300 mm
Oem KMP500 Dijital Kumpas 500MM - Belirtilmemiş - Seçeneksiz
Mitutoyo Dijital Kumpas 500-191-30 - Yok - Seçeneksiz
ASIMETO 0-500mmx0.01 150mm TEK ÇENE AĞIR İŞ DİJİTAL KUMPAS AS-315206
Asimeto AS-302 Çift Çeneli Ağır İş Kumpas 0-300 mm
PLD Ürünleri
Pld 300X5.0X32MM Z=160 Daire Testere Hss
Pld 300mm Çift Kolon Diijital Yükseklik Mihengiri
Pld 40-60x0.005mm Dijital İç Çap Komparatoru
Pld 40-60x0.005mm Dijital Dış Çap Komparatoru
Pld 275X2.5X32MM Z=220 Daire Testere Hss
PLD Kumpas Ürünleri
Pld 500mmx0.01 Dijital Kumpas (cene 150mm)
Pld 1000mmx0.02 Ekonomik Tip Kumpas (cene 150mm)
Pld 800mmx0.02 Kumpas (cene 150mm)