Samsung DV90BB9445GHAH 9 kg A+++ Enerji Sınıfı Isı Pompalı Wifi Kurutma Makinesi
Kurutma Kapasitesi
9 kg
Enerji Sınıfı
A+++
Kurutma Teknolojisi
Isı Pompalı
Renk
Beyaz
Derinlik
60 cm
Genişlik
60 cm
Kontrol Paneli
Dijital
Yıllık Enerji Tüketimi
182 kWh
Ses Seviyesi
62 dB
Yükseklik
85 cm
37.599,00 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
4 FİYAT
Memnunal
Samsung DV90BB9445GHAH 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi
37.599,00 TL
Hepsiburada
Samsung DV90BB9445GHAH 9 kg A+++ Bespoke Çamaşır Kurutma Makinesi, DIT Motor, Quick Drive, AI Kurutma
Ücretsiz Kargo
49.999,00 TL
Beymen
Samsung Dv90bb9445ghah Kurutma Makinesi 9 Kg - Beyaz
Ücretsiz Kargo
50.990,00 TL
Teknosa
Samsung Dv90bb9445ghah 9 KG Kurutma Makinesi
Ücretsiz Kargo
50.990,00 TL
Samsung DV90BB9445GHAH 9 kg A+++ Enerji Sınıfı Isı Pompalı Wifi Kurutma Makinesi Özellikleri
| Kurutma Kapasitesi | 9 kg |
| Enerji Sınıfı | A+++ |
| Kurutma Teknolojisi | Isı Pompalı |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 60 cm |
| Genişlik | 60 cm |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 182 kWh |
| Ses Seviyesi | 62 dB |
| Yükseklik | 85 cm |
| Bluetooth | |
| Çocuk Kilidi | |
| Hızlı Kurutma | |
| Wifi |
Samsung DV90BB9445GHAH 9 kg A+++ Enerji Sınıfı Isı Pompalı Wifi Kurutma Makinesi Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Samsung DV90BB9445GHAH 9 kg A+++ Enerji Sınıfı Isı Pompalı Wifi Kurutma Makinesi' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Samsung DV90BB9445GHAH 9 kg A+++ Enerji Sınıfı Isı Pompalı Wifi Kurutma Makinesi | Arçelik 820 KMW 8 kg A+++ Enerji Sınıfı Isı Pompalı Wifi Kurutma Makinesi | WQK242C0TR- Bosch Çamaşır Kurutma Makinesi | WQA24201TR-BOSCH Çamaşır Kurutma Makinesi, 9 Kg. - WQA24201TR | |
| 37.599,00 TL | 46.999,06 TL | 47.940,00 TL | 47.999,00 TL | |
| Kurutma Kapasitesi | 9 kg | 8 kg | — | — |
| Enerji Sınıfı | A+++ | A+++ | — | — |
| Kurutma Teknolojisi | Isı Pompalı | Isı Pompalı | — | — |
| Renk | Beyaz | Beyaz | — | — |
| Program Sayısı | — | 15 Programlı | — | — |
| Derinlik | 60 cm | 65.3 cm | — | — |
| Genişlik | 60 cm | 59.8 cm | — | — |
| Kontrol Paneli | Dijital | Dijital | — | — |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 182 kWh | 176 kWh | — | — |
| Ses Seviyesi | 62 dB | 65 dB | — | — |
| Yükseklik | 85 cm | 84.6 cm | — | — |

































