HP 14-BS016NT 14" Full HD Ekran 30 Pin
2.378,50 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
flowbilgisayar
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.378,50 TL
HP 14-BS016NT 14" Full HD Ekran 30 Pin Özellikleri
HP 14-BS016NT 14" Full HD Ekran 30 Pin Yorumları