LineOn KD133N6-30NP-A6 Notebook Ekran Paneli - Dahili Ekran
3.169,04 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Matriks Bilgisayar
Ücretsiz Kargo
3.169,04 TL
LineOn KD133N6-30NP-A6 Notebook Ekran Paneli - Dahili Ekran Özellikleri
LineOn KD133N6-30NP-A6 Notebook Ekran Paneli - Dahili Ekran Yorumları
Ürüne Puan Ver
Laptop Ekranı Ürünleri
Lenovo ideaPad 3 15ITL6 82H803FRTX Ekran 15.6" 30 Pin Slim 260mm PCB
Lenovo 5D10W73191 5D10W69517 5D10W73207 Ekran 15.6" 30 Pin Slim 260mm PCB
Lenovo 82KU00T7TX Ekran 15.6" 30 Pin Slim 260mm PCB
Lenovo ideapad 3 15ALC6 Ekran 15.6" 30 Pin Slim 260mm PCB