Baftec Lenovo ADLX65CLGE2A 20V 3.25A 65W Notebook Adaptörü
798,00 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Celsa
Ücretsiz Kargo
798,00 TL
Baftec Lenovo ADLX65CLGE2A 20V 3.25A 65W Notebook Adaptörü Özellikleri
Baftec Lenovo ADLX65CLGE2A 20V 3.25A 65W Notebook Adaptörü Yorumları
Ürüne Puan Ver
Laptop Şarj Aleti Benzer Kategoriler
Laptop Şarj Aleti Ürünleri
GOMAX Asus 19V 2.1A 2.5*0.8 Adaptör Şarj Aleti
Powermaster Notebook Adaptör PM-3938 Sony 19.5V/4.74A 6.5*4.4 Uç - Samsung LED Tv Adaptörü Powermaster - Renkli