Acer Dahili Intel UHD Graphics Intel Core i3 4 GB Ram DDR4 128 GB SSD 15.6 inç Full HD Windows 11 Laptop
Ürün Tipi
Laptop
RAM
4 GB
Ekran Kartı Tipi
Dahili
Ekran Kartı Markası
Intel
Ekran Kartı Hafızası
Paylaşımlı
Ekran Kartı Modeli
UHD Graphics
İşlemci Markası
Intel
İşlemci Serisi
Core i3
SSD Kapasitesi
128 GB
Ekran Boyutu
15.6 inç
Benzer Ürünler

Acer Aspire 3 A315-58-34HD Dahili Intel UHD Graphics Intel Core i3 1115G4 4 GB Ram 128 GB SSD 15.6 inç Full HD Windows 11 Home Laptop
23.000,00 TL

Acer Aspire A314-510P NX.KDHEY.002 Dahili Intel UHD Graphics Intel Core i3 N305 4 GB Ram 128 GB SSD 15.6 inç Full HD Windows 10 Pro Laptop
22.500,00 TL

Asus X515EA-BQ2293W Harici Intel UHD Graphics Intel Core i3 1115G4 4 GB Ram 128 GB SSD 15.6 inç Full HD Windows 11 Home Laptop
19.999,00 TL
Acer Dahili Intel UHD Graphics Intel Core i3 4 GB Ram DDR4 128 GB SSD 15.6 inç Full HD Windows 11 Laptop Özellikleri
| Ürün Tipi | Laptop |
| RAM | 4 GB |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili |
| Ekran Kartı Markası | Intel |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | UHD Graphics |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Core i3 |
| SSD Kapasitesi | 128 GB |
| Ekran Boyutu | 15.6 inç |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| İşletim Sistemi | Windows 11 |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| İşlemci Hızı | 3.80 GHz |
| Çözünürlük Standardı | Full HD |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 px |
| Panel Tipi | LCD |
| Optik Sürücü | |
| Parmak İzi Okuyucu |
Acer Dahili Intel UHD Graphics Intel Core i3 4 GB Ram DDR4 128 GB SSD 15.6 inç Full HD Windows 11 Laptop Yorumları
Ürüne Puan Ver
Laptop Benzer Kategoriler
Laptop Ürünleri

775.000,00 TL

690.000,00 TL

581.139,78 TL
Acer Ürünleri

205.603,78 TL

189.623,50 TL

184.776,55 TL
Acer Laptop Ürünleri

297.995,53 TL

293.213,18 TL

283.090,49 TL
İlgili Diğer Ürünler

271.911,60 TL

257.863,02 TL

229.000,00 TL


















