Dell Precision M5570 XCTOP5570EMEABDTT02 Dahili RTX A3000 Intel Core i9 32 GB Ram DDR4 2 TB SSD 17 inç UHD+ Windows 10 Pro Laptop
Ürün Tipi
Laptop
İşlemci Nesli
Intel 12. Nesil
RAM
32 GB
Ekran Kartı Tipi
Dahili
Ekran Kartı Markası
Nvidia
Ekran Kartı Hafızası
Paylaşımlı
Ekran Kartı Modeli
RTX A3000
İşlemci Markası
Intel
İşlemci Serisi
Core i9
SSD Kapasitesi
2 TB
Benzer Ürünler

Dell Precision M7780 XCTOP7780EMEA_VP 2 Harici GeForce RTX 5000 Intel Core i9 13950HX 32 GB Ram 512 GB SSD 17 inç Full HD Windows 11 Pro Oyuncu Laptop
268.261,74 TL

Dell OptiPlex 3000MFF Dahili Intel UHD Graphics 770 Intel Core i5 12500T 32 GB Ram DDR4 2 TB SSD Tower Windows 10 Pro Masaüstü Bilgisayar
59.552,61 TL

Dell Precision 3660 DP3660I9T1000 O11 Harici Quadro T1000 Intel Core i9 13900 32 GB Ram 2 TB HDD + 2 TB SSD Tower Windows 10 Pro Masaüstü Bilgisayar
157.411,61 TL
Dell Precision M5570 XCTOP5570EMEABDTT02 Dahili RTX A3000 Intel Core i9 32 GB Ram DDR4 2 TB SSD 17 inç UHD+ Windows 10 Pro Laptop Özellikleri
| Ürün Tipi | Laptop |
| İşlemci Nesli | Intel 12. Nesil |
| RAM | 32 GB |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili |
| Ekran Kartı Markası | Nvidia |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | RTX A3000 |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Core i9 |
| SSD Kapasitesi | 2 TB |
| Ekran Boyutu | 17 inç |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| İşlemci Hızı | 5.10 GHz |
| Çözünürlük Standardı | UHD+ |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840 x 2400 px |
| Panel Tipi | WVA |
| Dokunmatik | |
| Optik Sürücü | |
| Parmak İzi Okuyucu |
Dell Precision M5570 XCTOP5570EMEABDTT02 Dahili RTX A3000 Intel Core i9 32 GB Ram DDR4 2 TB SSD 17 inç UHD+ Windows 10 Pro Laptop Yorumları
Ürüne Puan Ver
Laptop Benzer Kategoriler
Laptop Ürünleri

775.000,00 TL

690.000,00 TL

581.139,78 TL
Dell Ürünleri
Dell Laptop Ürünleri

445.127,28 TL

417.200,28 TL

412.176,70 TL
İlgili Diğer Ürünler

821.322,61 TL

594.322,61 TL

566.666,00 TL



















