Lenovo V15 82TT00A0TX Dahili Intel UHD Graphics Intel Core i3 8 GB Ram DDR4 512 GB SSD Full HD FreeDos Laptop
Ürün Tipi
Laptop
İşlemci Nesli
Intel 12. Nesil
RAM
8 GB
Ekran Kartı Tipi
Dahili
Ekran Kartı Markası
Intel
Ekran Kartı Hafızası
Paylaşımlı
Ekran Kartı Modeli
UHD Graphics
İşlemci Markası
Intel
İşlemci Serisi
Core i3
SSD Kapasitesi
512 GB
28.078,92 TL
Benzer Ürünler

Lenovo V15 82TT00A0TX Harici Intel UHD Graphics Intel Core i3 1215U 8 GB Ram 512 GB SSD 15.6 inç Full HD FreeDos Laptop
23.999,00 TL

Lenovo V15 G3 82TT00A0TX I3-1215U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Freedos
27.270,00 TL

Lenovo V15 83A10096TR Dahili Intel UHD Graphics Intel Core i5 13420H 8 GB Ram 512 GB SSD 15.6 inç Full HD Freedos Laptop
21.018,38 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Arel Bilişim
Lenovo V15 82TT00A0TX i3-1215U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6' Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82TT00A0TX
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
28.078,92 TL
Lenovo V15 82TT00A0TX Dahili Intel UHD Graphics Intel Core i3 8 GB Ram DDR4 512 GB SSD Full HD FreeDos Laptop Özellikleri
| Ürün Tipi | Laptop |
| İşlemci Nesli | Intel 12. Nesil |
| RAM | 8 GB |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili |
| Ekran Kartı Markası | Intel |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | UHD Graphics |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Core i3 |
| SSD Kapasitesi | 512 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| İşlemci Hızı | 3.30 GHz |
| Çözünürlük Standardı | Full HD |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 px |
| Panel Tipi | TN |
| Dokunmatik | |
| Optik Sürücü | |
| Parmak İzi Okuyucu |
Lenovo V15 82TT00A0TX Dahili Intel UHD Graphics Intel Core i3 8 GB Ram DDR4 512 GB SSD Full HD FreeDos Laptop Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Lenovo V15 82TT00A0TX Dahili Intel UHD Graphics Intel Core i3 8 GB Ram DDR4 512 GB SSD Full HD FreeDos Laptop' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Lenovo V15 82TT00A0TX Dahili Intel UHD Graphics Intel Core i3 8 GB Ram DDR4 512 GB SSD Full HD FreeDos Laptop | Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 16 GB 1 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Windows 11 Pro Notebook 83K20073TRAT30 | Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 16 GB 512 GB SSD UHD Graphics 16" Wuxga Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT7 | Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 16 GB 256 GB SSD UHD Graphics 16" Wuxga Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT6 | |
| 28.078,92 TL | 35.503,68 TL | 35.519,04 TL | 35.519,04 TL |
Laptop Benzer Kategoriler
Laptop Ürünleri

38.737,63 TL

38.709,98 TL

38.704,93 TL
Lenovo Ürünleri

40.351,51 TL

40.351,51 TL

40.333,12 TL
Lenovo Laptop Ürünleri

41.963,00 TL

41.952,00 TL

41.952,00 TL

























