Vitra Geo Modern Tekli 38 cm Seramik Tezgah Üstü Çanak Lavabo Siyah
Şekil
Çanak
Ürün Tipi
Tezgah Üstü
Materyal
Seramik
Renk
Siyah
Genişlik
38 cm
Derinlik
38 cm
Yükseklik
14.3 cm
Lavabo Sayısı
Tekli
Delik
Deliksiz
Asma
6.970,00 TL
Vitra Tezgah Üstü LavaboVitra Tezgah Altı LavaboVitra Çanak LavaboVitra LavaboVitra Etajerli LavaboVitra Dolaplı LavaboVitra Monoblok LavaboVitra Ayaklı LavaboCreavit LavaboÇanak LavaboEtajerli LavaboTezgah Üstü Çanak LavaboYarım Ayaklı LavaboTekli LavaboSanovit LavaboAyaklı LavaboÜçgen LavaboTezgah Altı LavaboBocchi Monoblok LavaboMonoblok Lavabo
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
VitrA
VitrA Geo 7421B083-0016 Yuvarlak Çanak Lavabo, 38 cm, Mat Siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
6.970,00 TL
Vitra Geo Modern Tekli 38 cm Seramik Tezgah Üstü Çanak Lavabo Siyah Özellikleri
| Şekil | Çanak |
| Ürün Tipi | Tezgah Üstü |
| Materyal | Seramik |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 38 cm |
| Derinlik | 38 cm |
| Yükseklik | 14.3 cm |
| Lavabo Sayısı | Tekli |
| Delik | Deliksiz |
| Asma | |
| Ayaklı | |
| Banklı | |
| Çift Katlı | |
| Delik Sayısı | 1 Delikli |
| Desen | Düz |
| Dolap Uyumlu | |
| Dolaplı | |
| Etajerli | |
| Monoblok | |
| Seyyar | |
| Su Taşma Deliği | |
| Tasarım | Modern |
Vitra Geo Modern Tekli 38 cm Seramik Tezgah Üstü Çanak Lavabo Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
MymPaluciBocchiPUROSERKaleTuravitCreavitBrezzaDuravitTurkuazÖzbestEce BanyoLenaGüral VitATLANTEKARENNewarcYedi YapıGeberitharmeh
'Vitra Geo Modern Tekli 38 cm Seramik Tezgah Üstü Çanak Lavabo Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Vitra Geo Modern Tekli 38 cm Seramik Tezgah Üstü Çanak Lavabo Siyah | Bocchi Klasik Tekli 100 cm Seramik Tezgah Üstü Dikdörtgen Lavabo Mavi | Mym Rozalya Bej Eğimli Lavabo | Mym Menekşe Sarılı Mermer Çanak Lavabo | |
| 6.970,00 TL | 8.800,00 TL | 8.656,00 TL | 8.656,00 TL | |
| Şekil | Çanak | Dikdörtgen | — | — |
| Ürün Tipi | Tezgah Üstü | Tezgah Üstü | — | — |
| Materyal | Seramik | Seramik | — | — |
| Renk | Siyah | Mavi | — | — |
| Genişlik | 38 cm | 100 cm | — | — |
| Lavabo Sayısı | Tekli | Tekli | — | — |



































