Vitra S20 Retro Tekli 38 cm Seramik Tezgah Altı Dikdörtgen Lavabo Beyaz
Şekil
Dikdörtgen
Ürün Tipi
Tezgah Altı
Materyal
Seramik
Renk
Beyaz
Genişlik
38 cm
Derinlik
61 cm
Yükseklik
16.5 cm
Lavabo Sayısı
Tekli
Delik
Deliksiz
Asma
4.960,56 TL
Vitra Tezgah Üstü LavaboVitra Tezgah Altı LavaboVitra Çanak LavaboVitra LavaboVitra Etajerli LavaboVitra Dolaplı LavaboVitra Monoblok LavaboVitra Ayaklı LavaboCreavit LavaboÇanak LavaboEtajerli LavaboTezgah Üstü Çanak LavaboYarım Ayaklı LavaboTekli LavaboSanovit LavaboAyaklı LavaboÜçgen LavaboTezgah Altı LavaboBocchi Monoblok LavaboMonoblok Lavabo
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Evdema
VitrA S20 547B003-0618 Tezgah Altı Lavabo, 38 cm
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.960,56 TL
Vitra S20 Retro Tekli 38 cm Seramik Tezgah Altı Dikdörtgen Lavabo Beyaz Özellikleri
| Şekil | Dikdörtgen |
| Ürün Tipi | Tezgah Altı |
| Materyal | Seramik |
| Renk | Beyaz |
| Genişlik | 38 cm |
| Derinlik | 61 cm |
| Yükseklik | 16.5 cm |
| Lavabo Sayısı | Tekli |
| Delik | Deliksiz |
| Asma | |
| Ayaklı | |
| Banklı | |
| Çift Katlı | |
| Delik Sayısı | 1 Delikli |
| Desen | Düz |
| Dolap Uyumlu | |
| Dolaplı | |
| Etajerli | |
| Monoblok | |
| Seyyar | |
| Su Taşma Deliği | |
| Tasarım | Retro |
Vitra S20 Retro Tekli 38 cm Seramik Tezgah Altı Dikdörtgen Lavabo Beyaz Yorumları
Ürüne Puan Ver
LenaBocchiMymTurkuazPure ConceptPaluciKalePUROSERCreavitTuravitE.c.a.SerelDuravitharmehTurkuaz SeramikYedi YapıBrezzaAkmGüral VitAkm Dekor
'Vitra S20 Retro Tekli 38 cm Seramik Tezgah Altı Dikdörtgen Lavabo Beyaz' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Vitra S20 Retro Tekli 38 cm Seramik Tezgah Altı Dikdörtgen Lavabo Beyaz | Lena E-5004GS Dekoratif Tekli 45 cm Porselen Tezgah Üstü Yuvarlak Lavabo Beyaz | Paluci Paula Tekli 44 cm Porselen Yuvarlak Lavabo Siyah | Turkuaz Seramik E-4072X Vintage Tekli 40 cm Porselen Tezgah Üstü Kare Lavabo Altın | |
| 4.960,56 TL | 6.250,00 TL | 6.264,00 TL | 6.270,00 TL | |
| Şekil | Dikdörtgen | Yuvarlak | Yuvarlak | Kare |
| Ürün Tipi | Tezgah Altı | Tezgah Üstü | Tezgah Üstü | Tezgah Üstü |
| Materyal | Seramik | Porselen | Porselen | Porselen |
| Renk | Beyaz | Beyaz | Siyah | Altın |
| Genişlik | 38 cm | 45 cm | 44 cm | 40 cm |
| Lavabo Sayısı | Tekli | Tekli | Tekli | Tekli |

































