Cemre C-14 Kömürlü Katlanır Dikdörtgen Mangal
Ürün Çeşidi
Mangal
Çalışma Şekli
Kömürlü
Materyal
Emaye
Ayak Seçeneği
Ayaklı
Şekil
Dikdörtgen
Izgara Tipi
Oluklu Izgara
Boy
Kısa
Pişirme Derinliği
41 cm
Ağırlık
4 kg
Katlanır
Evet
1.550,00 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
isilti
Cemre C14 Lüx Katlanır Portatif Mangal 31 x 41 CM siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.550,00 TL
ÇAYYOLU HIRDAVAT
Cemre C14 Emaye Çanta Mangal Laptop Mangal 33cm X 41cm
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.960,20 TL
ÇAYYOLU HIRDAVAT
Cemre C14 Lüx Katlanır Portatif Mangal
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.178,00 TL
Cemre C-14 Kömürlü Katlanır Dikdörtgen Mangal Özellikleri
| Ürün Çeşidi | Mangal |
| Çalışma Şekli | Kömürlü |
| Materyal | Emaye |
| Ayak Seçeneği | Ayaklı |
| Şekil | Dikdörtgen |
| Izgara Tipi | Oluklu Izgara |
| Boy | Kısa |
| Pişirme Derinliği | 41 cm |
| Ağırlık | 4 kg |
| Katlanır | Evet |
| Pişirme Genişliği | 31 cm |
| Yükseklik Ayarlı | Hayır |
Cemre C-14 Kömürlü Katlanır Dikdörtgen Mangal Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Cemre C-14 Kömürlü Katlanır Dikdörtgen Mangal' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Cemre C-14 Kömürlü Katlanır Dikdörtgen Mangal | Cemre Mangal C7 Tüplü&Kömürlü Emaye 28X50 | Cemre C-17 Portatif Ayaklı Yağdanlıklı Mangal 28*80CM | Cemre C-10 Kömürlü Katlanır Dikdörtgen Mangal | |
| 1.550,00 TL | 2.200,00 TL | 2.222,00 TL | 2.231,55 TL | |
| Ürün Çeşidi | Mangal | — | — | Mangal |
| Çalışma Şekli | Kömürlü | — | — | Kömürlü |
| Materyal | Emaye | — | — | Emaye |
| Ayak Seçeneği | Ayaklı | — | — | Ayaklı |
| Şekil | Dikdörtgen | — | — | Dikdörtgen |
| Izgara Tipi | Oluklu Izgara | — | — | Tel Izgara |
| Boy | Kısa | — | — | Kısa |
| Pişirme Derinliği | 41 cm | — | — | 28 cm |



































