Berner Rockbeaver Sds+ 10X100/165
261,90 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Brio Shop
2 gün içinde kargo
261,90 TL
Berner Rockbeaver Sds+ 10X100/165 Özellikleri
Berner Rockbeaver Sds+ 10X100/165 Yorumları
Ürüne Puan Ver
Matkap Uçları Benzer Kategoriler
Matkap Uçları Ürünleri
Cmc 24*600mm Sds Kalıpçı Ahşap Matkap Ucu CMC6457
Tomax SDS Plus 4 Elmaslı Hilti / Matkap Ucu 7x160
Badem10 (5 Adet) Tayvan Çeliği Mıknatıslı Yıldız Ph2 Bits Uç Manyetik 1/4" Matkap Ucu 15 cm Uzunluk - 100 mm (10 cm) - Gri
Badem10 Güçlü Tayvan Çeliği Mıknatıslı Yıldız Ph2 Bits Uç 50 mm Manyetik 1/4" Matkap Ucu 5 cm Uzunluk
Bosch HSS PointeQ 3,2 mm Metal Matkap Ucu 2'li 2608577159