Bosch EASYIMPACT 600 600 W Darbeli Elektrikli Matkap
Çalışma Tipi
Elektrikli
Darbe
Darbeli
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Güç
600 W
Metal Delme Kapasitesi
10 mm
Ahşap Delme Kapasitesi
25 mm
Beton Delme Kapasitesi
12 mm
Darbe Oranı
45000 devir/dk
Boşta Devir Sayısı
50 - 3000 devir/dk
2.188,75 TL
95 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
95 FİYAT
KatarYapiMarket
Bosch Darbeli Matkap EasyImpact 600, 600 W, Takım Çantası Dahil, Elektronik Hız Kontrolü, Ergonomik, 1.7 Kg, Yeşil
Ücretsiz Kargo
2.188,75 TL
hirdavat24
Bosch EasyImpact 600 Darbeli Matkap - 0603133000
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.314,89 TL
Amazon.com.tr
Bosch Darbeli Matkap EasyImpact 600, 600 W, Takım Çantası Dahil, Elektronik Hız Kontrolü, Ergonomik, 1.7 Kg, Yeşil
Ücretsiz Kargo
2.361,55 TL
idefix
Bosch Easyimpact 600 600w Darbeli Matkap
Ücretsiz Kargo
2.361,55 TL
Koçtaş
Bosch Darbeli Matkap EasyImpact 600 Watt
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.399,00 TL
aktmarkt
Bosch EasyImpact 600 Darbeli Matkap - 0603133000
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.425,25 TL
idefix
Bosch Easyimpact 600 600w Darbeli Matkap
Ücretsiz Kargo
2.433,75 TL
Bosch EASYIMPACT 600 600 W Darbeli Elektrikli Matkap Özellikleri
| Çalışma Tipi | Elektrikli |
| Darbe | Darbeli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Güç | 600 W |
| Metal Delme Kapasitesi | 10 mm |
| Ahşap Delme Kapasitesi | 25 mm |
| Beton Delme Kapasitesi | 12 mm |
| Darbe Oranı | 45000 devir/dk |
| Boşta Devir Sayısı | 50 - 3000 devir/dk |
| Pnömatik | |
| Çantalı | |
| Çift Akülü | |
| Devir Ayarlı | |
| Kömürsüz | |
| LED Aydınlatma | |
| Mandrenli | |
| Mini | |
| Set | |
| Torklu |
Bosch EASYIMPACT 600 600 W Darbeli Elektrikli Matkap Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Bosch EASYIMPACT 600 600 W Darbeli Elektrikli Matkap' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Bosch EASYIMPACT 600 600 W Darbeli Elektrikli Matkap | Uray Home DX1160 12VOLT/2.0AH Li-Ion Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Darbeli Matkap + DA01901 32 Parça Aksesuar Seti - Option-1 | NY Home DX1160 12VOLT/2.0AH Li-Ion Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Darbeli Matkap + DA01901 32 Parça Aksesuar Seti - Option-1 | Hsgl HKT1310 21V 3000MAH 6 Lı Mavi Full Set Spiral Hilti Matkap Somun Sökme Testere LED Işık | |
| 2.188,75 TL | 9.580,40 TL | 9.580,40 TL | 9.585,67 TL |
Matkap Benzer Kategoriler
Matkap Ürünleri
Bosch Ürünleri

10.350,00 TL

10.350,00 TL

































