Bosch Professional GSB 24-2 1100 W Darbeli Elektrikli Matkap
Çalışma Tipi
Elektrikli
Darbe
Darbeli
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Güç
1100 W
Metal Delme Kapasitesi
8 - 16 mm
Ahşap Delme Kapasitesi
25 - 40 mm
Beton Delme Kapasitesi
16 - 24 mm
Maksimum Tork
40 Nm
Mandren Çapı
1.5-13 mm
11.102,16 TL
36 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
36 FİYAT
Amazon.com.tr
Bosch Professional GSB 24-2 Darbeli Matkap (1.100 W, Mandren Çapı: 1,5-13 mm, Betonda Delme Çapı: 24 mm)
Ücretsiz Kargo
11.102,16 TL
idefix
Bosch Professional GSB 24-2 Darbeli Matkap
Ücretsiz Kargo
11.129,16 TL
idefix
Bosch Professional GSB 24-2 Darbeli Matkap
Ücretsiz Kargo
11.379,31 TL
idefix
Bosch Professional GSB 24-2 Darbeli Matkap
Ücretsiz Kargo
11.432,49 TL
makinexpert
Bosch Professional GSB 24-2 Darbeli Matkap - 060119C801
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
11.472,10 TL
yenisey
Bosch Professional GSB 24-2 Darbeli Matkap - 060119C801
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
11.480,87 TL
makineustasi
Bosch Professional GSB 24-2 Darbeli Matkap - 060119C801
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
11.480,91 TL
Bosch Professional GSB 24-2 1100 W Darbeli Elektrikli Matkap Özellikleri
| Çalışma Tipi | Elektrikli |
| Darbe | Darbeli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Güç | 1100 W |
| Metal Delme Kapasitesi | 8 - 16 mm |
| Ahşap Delme Kapasitesi | 25 - 40 mm |
| Beton Delme Kapasitesi | 16 - 24 mm |
| Maksimum Tork | 40 Nm |
| Mandren Çapı | 1.5-13 mm |
| Darbe Oranı | 0 - 15300 / 51000 devir/dk |
| Boşta Devir Sayısı | 3000 devir/dk |
| Pnömatik | |
| Çantalı | |
| Çift Akülü | |
| Devir Ayarlı | |
| Kömürsüz | |
| LED Aydınlatma | |
| Mandrenli | |
| Mini | |
| Set |
Bosch Professional GSB 24-2 1100 W Darbeli Elektrikli Matkap Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Bosch Professional GSB 24-2 1100 W Darbeli Elektrikli Matkap' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Bosch Professional GSB 24-2 1100 W Darbeli Elektrikli Matkap | Çift Akülü Matkap ve Uç Seti, Güçlü ve Çok Parçalı, Taşınabilir ve Kullanışlı | 3'ü 1 Arada Akülü Darbeli Matkap ve Vidalama Seti, Kompakt ve Güçlü Performans | Bosch Powertools Akülü Darbeli Matkap Seti 2X1.5AH + 210 Aksesuar - Seçenek 1 | |
| 11.102,16 TL | 24.720,00 TL | 25.092,00 TL | 25.200,00 TL |
































