Rown RN1010 500 W Darbeli Elektrikli Matkap
Çalışma Tipi
Elektrikli
Darbe
Darbeli
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Güç
500 W
Metal Delme Kapasitesi
13 mm
Ahşap Delme Kapasitesi
25 mm
Beton Delme Kapasitesi
13 mm
Maksimum Tork
7.5 Nm
Mandren Çapı
13 mm
666,54 TL
25 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
25 FİYAT
SesamGrup
Rown Rn1010 Darbeli Matkap 500 W 13 mm Anahtarlı Mandren ile Güçlü Performans
Ücretsiz Kargo
666,54 TL
PERA PERAKENDE
Rown Rn1010 Darbeli Matkap 500w
Ücretsiz Kargo
890,00 TL
edevatmarket
Rown Rn1010 Darbeli Matkap 500w
Ücretsiz Kargo
920,00 TL
edevatmarket
Rown RN1010 Matkap 500 W 13 MM
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
949,05 TL
gurcayhirdavat
Rown RN1010 Matkap 500 W 13 MM
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
996,55 TL
nalburcuk
Rown RN1010 Matkap 500 W 13 MM
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.009,50 TL
Alfa Yapı Market
Rown Rn1010 Darbeli Matkap 500w
Ücretsiz Kargo
1.020,00 TL
Rown RN1010 500 W Darbeli Elektrikli Matkap Özellikleri
| Çalışma Tipi | Elektrikli |
| Darbe | Darbeli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Güç | 500 W |
| Metal Delme Kapasitesi | 13 mm |
| Ahşap Delme Kapasitesi | 25 mm |
| Beton Delme Kapasitesi | 13 mm |
| Maksimum Tork | 7.5 Nm |
| Mandren Çapı | 13 mm |
| Darbe Oranı | 33000 devir/dk |
| Boşta Devir Sayısı | 50 - 3000 devir/dk |
| Pnömatik | |
| Çantalı | |
| Çift Akülü | |
| Devir Ayarlı | |
| Kömürsüz | |
| LED Aydınlatma | |
| Mandrenli | |
| Mini | |
| Set | |
| Torklu |
Rown RN1010 500 W Darbeli Elektrikli Matkap Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Rown RN1010 500 W Darbeli Elektrikli Matkap' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Rown RN1010 500 W Darbeli Elektrikli Matkap | Einhell TC-ID 1000 E 1000 W Darbeli Aküsüz Elektrikli Matkap | Labor Şarjlı Matkap Çift Akülü 2x3,0Ah- BX8017 | Nidage Darbeli Black+Decker BEH710SA40 710WATT 13MM Darbeli Matkap + 40 Parça Delme ve Vidalama Seti Kablo | |
| 666,54 TL | 3.399,00 TL | 3.375,00 TL | 3.390,00 TL | |
| Çalışma Tipi | Elektrikli | Elektrikli | — | — |
| Darbe | Darbeli | Darbeli | — | — |
| Akü Seçeneği | Aküsüz | Aküsüz | — | — |
| Güç | 500 W | 1000 W | — | — |





























