Rtrmax RTM1520 450 W Darbesiz Elektrikli Matkap
Çalışma Tipi
Elektrikli
Darbe
Darbesiz
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Güç
450 W
Metal Delme Kapasitesi
10 mm
Ahşap Delme Kapasitesi
22 mm
Beton Delme Kapasitesi
13 mm
Mandren Çapı
10 mm
Boşta Devir Sayısı
3000 devir/dk
1.115,07 TL
16 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
16 FİYAT
Koçtaş
RTRMAX RTM1520 DARBESİZ MATKAP 450W 10 MM
4 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.115,07 TL
hirdavateknik
Rtrmax RTM1520 Darbesiz Matkap 10 MM 450 W
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.182,09 TL
hırdavat-teknik
RTRMAX RTM1520 Darbesiz Matkap 450 W 10 mm
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.299,00 TL
dopinghirdavat
Rtrmax RTM1520 Darbesiz Matkap 10 MM 450 W
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.365,00 TL
yucetarimmarket
Rtrmax RTM1520 Darbesiz Matkap 10 MM 450 W
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.495,71 TL
HAUSALL
RTRMAX RTM1520 DARBESİZ MATKAP 450W
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.505,00 TL
Ender Gönder
RTRMAX Rtrmax RTM1520 Darbesiz Matkap 450W 10 mm
Ücretsiz Kargo
1.550,00 TL
Rtrmax RTM1520 450 W Darbesiz Elektrikli Matkap Özellikleri
| Çalışma Tipi | Elektrikli |
| Darbe | Darbesiz |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Güç | 450 W |
| Metal Delme Kapasitesi | 10 mm |
| Ahşap Delme Kapasitesi | 22 mm |
| Beton Delme Kapasitesi | 13 mm |
| Mandren Çapı | 10 mm |
| Boşta Devir Sayısı | 3000 devir/dk |
| Pnömatik | |
| Çantalı | |
| Çift Akülü | |
| Devir Ayarlı | |
| Kömürsüz | |
| LED Aydınlatma | |
| Mandrenli | |
| Mini | |
| Set |
Rtrmax RTM1520 450 W Darbesiz Elektrikli Matkap Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Rtrmax RTM1520 450 W Darbesiz Elektrikli Matkap' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Rtrmax RTM1520 450 W Darbesiz Elektrikli Matkap | Cat DX12K 18 V Darbeli Akülü Şarjlı Profesyonel Matkap + Dx71 Kömürsüz Darbeli Tornavida | Dong Cheng - 2 Li Set (Somun Sıkma / 800NM + Darbeli Vidalama /60NM) / DCKIT41 | Bosch Gsb 183-LI Şarjlı Matkap 2 Ah + 5 Ah + Bosch V-Line 103 Parça Aksesuar Seti | |
| 1.115,07 TL | 13.044,00 TL | 13.000,00 TL | 13.000,00 TL | |
| Çalışma Tipi | Elektrikli | Şarjlı | — | — |
| Darbe | Darbesiz | Darbeli | — | — |
| Akü Seçeneği | Aküsüz | Akülü | — | — |
| Kullanım | Kablolu | Kablosuz | — | — |
| Akü Voltajı | — | 18 V | — | — |
| Metal Delme Kapasitesi | 10 mm | 13 mm | — | — |
| Ahşap Delme Kapasitesi | 22 mm | 40 mm | — | — |
| Beton Delme Kapasitesi | 13 mm | 16 mm | — | — |
| Mandren Çapı | 10 mm | 13 mm | — | — |
| Tork Ayarı | — | 22 Kademe | — | — |
| Pnömatik | — | — |
Matkap Benzer Kategoriler
Matkap Ürünleri

13.640,25 TL































