Bosch MFQ36300D El Mikseri Beyaz-Mavi
Ürün Tipi
El Mikseri
Güç
400 W
Materyal
Plastik
Hız Kademesi
5 Kademeli
Buz Kırıcı
Çırpıcı
Hamur Yoğurma
Hazneli
Öğütücü
Sessiz Çalışma
Bosch Mfq36300d El Mikseri Beyaz / Dinamik Mavi
4.590,80 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Ay Pazarlama
Ücretsiz Kargo
4.590,80 TL
Bosch MFQ36300D El Mikseri Beyaz-Mavi Özellikleri
Ürün TipiEl Mikseri
Güç400 W
MateryalPlastik
Hız Kademesi5 Kademeli
Buz Kırıcı
Çırpıcı
Hamur Yoğurma
Hazneli
Öğütücü
Sessiz Çalışma
Set
TasarımRetro
Turbo Fonksiyonu
Bosch MFQ36300D El Mikseri Beyaz-Mavi Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Bosch MFQ36300D El Mikseri Beyaz-Mavi' ile benzer ürünleri karşılaştırın
Bosch Serie 6 MSM6M810 1200 W Çırpıcılı Siyah Gri El MikseriAltus AL-770 330 W Çırpıcılı Turbo Fonksiyonlu Beyaz Tekli MikserKaraca Mastermaid Prosteel 2500 W Çırpıcılı Gri El Mikseri Seti
4.590,80 TL5.499,00 TL5.635,00 TL5.499,00 TL
Ürün TipiEl MikseriEl MikseriTekliEl Mikseri
Hazne Kapasitesi600 ml1200 ml
Güç400 W1200 W330 W2500 W
MateryalPlastikPlastikPlastikPlastik
RenkBeyazGri
Hız Kademesi5 Kademeli1 Kademeli4 Kademeli2 Kademeli
Mikser, Mikser Seti Ürünleri
300W Kırmızı Mikser, Güçlü ve Şık Tasarım - Altın - Turkuaz
Koyu Inox Mikser Mk 7250 Dx Delisia Novus, Şık ve Dayanıklı Tasarım - Altın - Gri
Masterpro Stand Mikser – Hamur Yoğurma Makinesi, 6 Lt, 6 Kademeli, Çırpıcı ve Yoğurma Aparatlı
Fakir Arya Standlı Mikser Mavi
Fakir Arya Standlı Mikser Mavi
Beko MK 5046 Floral Standlı Mikser Mikser
Bosch Ürünleri
Bosch El Blenderı ErgoMaster 1200 W Paslanmaz çelik - UZUNKAYA HOME Mutfak Tartısı Hediye
Bosch Basınçlı Araba Yıkama Makinesi 100 Bar Bahçe Yıkama Tır Yıkama
Bosch Universalchain 35 Elektrikli Kesme Makinesi
Bosch Gws 2200-180 H Taşlama Makinesi 2200 Watt
Bosch Taşlama 115 mm 750W
Bosch Taşlama 115 mm 750W