Apple Mac Mini M2 Pro MNH73TU/A Dahili 16 Çekirdekli GPU Ekran Kartlı M2 Pro (10CPU/16GPU Çekirdeği) 16 GB DDR4 512 GB macOS Mini PC
İşlemci Markası
Apple
İşlemci Serisi
Apple M2 Pro
RAM
16 GB
Bellek Tipi
DDR4
İşletim Sistemi
MacOS
İşlemci Hızı
3.48 GHz
USB Type A Sayısı
2 Adet
Ekran Kartı Tipi
Dahili
Ekran Kartı Modeli
Apple GPU (16-Çekirdek)
Bellek Frekansı
1600 MHz
42.749,05 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
bilsoyteknoloji
Apple Mac Mini MU9E3TU/A M4 Chip With 10 Core Cpu And 10 Core Gpu 16 GB 512 GB SSD MACOS Mini PC
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
42.749,05 TL
tkmnbilisim
Apple Mac Mini MU9E3TU/A M4 Chip With 10 Core Cpu And 10 Core Gpu 16 GB 512 GB SSD MACOS Mini PC
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
46.169,05 TL
ddf teknoloji
Apple Mac Mini M4 16GB 512GB SSD macOS Mini PC MU9E3TU/A
Ücretsiz Kargo
47.999,00 TL
Apple Mac Mini M2 Pro MNH73TU/A Dahili 16 Çekirdekli GPU Ekran Kartlı M2 Pro (10CPU/16GPU Çekirdeği) 16 GB DDR4 512 GB macOS Mini PC Özellikleri
| İşlemci Markası | Apple |
| İşlemci Serisi | Apple M2 Pro |
| RAM | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| İşletim Sistemi | MacOS |
| İşlemci Hızı | 3.48 GHz |
| USB Type A Sayısı | 2 Adet |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili |
| Ekran Kartı Modeli | Apple GPU (16-Çekirdek) |
| Bellek Frekansı | 1600 MHz |
| İşlemci Modeli | Apple M2 Pro (10CPU/16GPU Çekirdeği) |
| SSD Kapasitesi | 512 GB |
| Ethernet | |
| Gaming | |
| HDMI | |
| HDMI Sayısı | 1 Adet |
| USB Type C Sayısı | 2 Adet |
Apple Mac Mini M2 Pro MNH73TU/A Dahili 16 Çekirdekli GPU Ekran Kartlı M2 Pro (10CPU/16GPU Çekirdeği) 16 GB DDR4 512 GB macOS Mini PC Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Apple Mac Mini M2 Pro MNH73TU/A Dahili 16 Çekirdekli GPU Ekran Kartlı M2 Pro (10CPU/16GPU Çekirdeği) 16 GB DDR4 512 GB macOS Mini PC' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Apple Mac Mini M2 Pro MNH73TU/A Dahili 16 Çekirdekli GPU Ekran Kartlı M2 Pro (10CPU/16GPU Çekirdeği) 16 GB DDR4 512 GB macOS Mini PC | Lenovo ThinkCentre 50Q Gen 4 12LN0048TRP382 Dahili Intel UHD Graphics Intel Core i5 13420H 36 GB 512 GB Windows 11 Home Mini Pc + Per4 USB Flash Bellek | Lenovo ThinkCentre 50Q Gen 4 12LN0048TRP387 Dahili Intel UHD Graphics Intel Core i5 13420H 40 GB 512 GB Windows 11 Home Mini Pc + Per4 USB Flash Bellek | Dell Optiplex 7020MFF Intel Core I5 14500T 8gb 2tb SSD Windows 11 Home Mini Masaüstü Bilgisayar & Per4 USB Bellek N012O7020MFFP344 | |
| 42.749,05 TL | 47.817,39 TL | 47.817,39 TL | 47.659,68 TL | |
| İşlemci Markası | Apple | Intel | Intel | — |
| İşlemci Serisi | Apple M2 Pro | Intel Core i5 | Intel Core i5 | — |
| RAM | 16 GB | 36 GB | 40 GB | — |
| İşletim Sistemi | MacOS | Windows 11 Home | Windows 11 Home | — |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili | Dahili | Dahili | — |
| Ekran Kartı Markası | — | Intel | Intel | — |
| Ekran Kartı Modeli | Apple GPU (16-Çekirdek) | Intel UHD Graphics | Intel UHD Graphics | — |
| İşlemci Modeli | Apple M2 Pro (10CPU/16GPU Çekirdeği) | 13420H | 13420H | — |
| SSD Kapasitesi | 512 GB | 512 GB | 512 GB | — |
Mini PC Benzer Kategoriler
Mini PC Ürünleri

47.309,52 TL

47.275,85 TL
Apple Ürünleri
Apple Mini PC Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

49.306,28 TL

49.306,28 TL

49.306,28 TL





























