Bloody B-070 43 × 35 cm L Çok Renkli Gaming Mousepad
Renk
Çok Renkli
Materyal
Kumaş
Yüzey Tipi
Yumuşak
Şekil
Dikdörtgen
Kalınlık
4 mm
Gaming
Boyut
L
3D
Baskılı
Evet
Bilek Destekli
435,00 TL
Bloody Mouse PadLogitech MousepadRazer MousepadLogitech Gaming Mouse PadSteelseries MousepadRgb MousepadSteelseries Gaming MousepadRampage MousepadGaming Mouse PadBilek Destekli MousepadMonster MousepadBeyaz MousepadDünya Haritalı MousepadXrades MousepadGlorious MousepadAsus MousepadAnime MousepadInca MousepadPolosmart MousepadSiyah Mousepad
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
gepodepo
Bloody B-070 Large Oyuncu Mouse Pad
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
435,00 TL
Bloody B-070 43 × 35 cm L Çok Renkli Gaming Mousepad Özellikleri
| Renk | Çok Renkli |
| Materyal | Kumaş |
| Yüzey Tipi | Yumuşak |
| Şekil | Dikdörtgen |
| Kalınlık | 4 mm |
| Gaming | |
| Boyut | L |
| 3D | |
| Baskılı | Evet |
| Bilek Destekli | |
| Desenli | Evet |
| Dikiş Seçeneği | Dikişli |
| Genişlik | 35 cm |
| Isıtmalı | Hayır |
| Kablosuz Şarjlı | Hayır |
| Kaymaz | Evet |
| Ortopedik | Hayır |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Taban | Silikon-Kauçuk |
| Yükseklik | 43 cm |
Bloody B-070 43 × 35 cm L Çok Renkli Gaming Mousepad Yorumları
Ürüne Puan Ver
Baskı DükkanıPixxaArt HediyeLuluyenColorix CarpetQoeuyl BoutiqueFlippedHediyemenurzuvaWuwUsinXradesDigipodCetkingMCreativelili hediyelikSkygoDuxyOfficeküpNext Craft
'Bloody B-070 43 × 35 cm L Çok Renkli Gaming Mousepad' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Bloody B-070 43 × 35 cm L Çok Renkli Gaming Mousepad | Urzuva Gaming Oyuncu Xl Mouse Pad Kaydırmaz Dikişli Mousepad 480X400X4 mm Dikişli Premium Model - Kırmızı | Urzuva Gaming Oyuncu Xl Mouse Pad Kaydırmaz Dikişli Mousepad 480X400X4 mm Dikişli Premium Model - Karışık - Kırmızı | Urzuva Gaming Oyuncu Xl Mouse Pad Kaydırmaz Dikişli Mousepad 480X400X4 mm Dikişli Premium Model - Çok Renkli | |
| 435,00 TL | 549,99 TL | 549,99 TL | 549,99 TL |





























