Cooler Master Master Storm Speed-RX 45 × 35 cm L Siyah Gaming Mousepad
Renk
Siyah
Materyal
Kumaş
Yüzey Tipi
Yumuşak
Şekil
Dikdörtgen
Kalınlık
5 mm
Gaming
Boyut
L
3D
Baskılı
Hayır
Bilek Destekli
2.295,77 TL
Logitech MousepadRazer MousepadLogitech Gaming Mouse PadSteelseries MousepadRgb MousepadSteelseries Gaming MousepadRampage MousepadGaming Mouse PadBilek Destekli MousepadMonster MousepadBeyaz MousepadDünya Haritalı MousepadXrades MousepadGlorious MousepadAsus MousepadAnime MousepadInca MousepadPolosmart MousepadSiyah MousepadGamepower Mousepad
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Smallmantr
Cooler Master CM Storm Speed-RX Fare Altlığı Boyut L Siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.295,77 TL
Cooler Master Master Storm Speed-RX 45 × 35 cm L Siyah Gaming Mousepad Özellikleri
| Renk | Siyah |
| Materyal | Kumaş |
| Yüzey Tipi | Yumuşak |
| Şekil | Dikdörtgen |
| Kalınlık | 5 mm |
| Gaming | |
| Boyut | L |
| 3D | |
| Baskılı | Hayır |
| Bilek Destekli | |
| Desenli | Hayır |
| Dikiş Seçeneği | Dikişsiz |
| Genişlik | 35 cm |
| Isıtmalı | Hayır |
| Kablosuz Şarjlı | Hayır |
| Kaymaz | Evet |
| Ortopedik | Hayır |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Taban | Silikon-Kauçuk |
| Yükseklik | 45 cm |
Cooler Master Master Storm Speed-RX 45 × 35 cm L Siyah Gaming Mousepad Yorumları
Ürüne Puan Ver
Baskı DükkanıPixxaArt HediyeLuluyenColorix CarpetQoeuyl BoutiqueHediyemenurzuvaUsinDigipodXradesMCreativeSkygoDuxyOfficeküpDefine MoyasHietechAta ElektronikSANUSGuard
'Cooler Master Master Storm Speed-RX 45 × 35 cm L Siyah Gaming Mousepad' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Cooler Master Master Storm Speed-RX 45 × 35 cm L Siyah Gaming Mousepad | CetKing Gaming Mouse Pad 70X30, 90X40 Mouse Pad Xxl Büyük Dikişli Oyuncu Mouse Pad Speed Mousepad (Anime Girl, 90X40 Cm) - Altın | CetKing Pro - 10 Farklı Model Dikişli Kenar 90X40 cm Oyuncu Gaming Mouse Pad (Dragon Knot, 90X40 Cm) - Altın | CetKing Gamer Mouse Pad 90X40 Mouse Pad Xxl Büyük Oyuncu Mousepad (Dragon, 90X40 cm 3mm Kalınlık) - Altın | |
| 2.295,77 TL | 2.797,33 TL | 2.797,33 TL | 2.797,33 TL |
Mousepad Benzer Kategoriler
Mousepad Ürünleri
Cooler Master Ürünleri
Cooler Master Mousepad Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

3.227,35 TL

3.203,19 TL





























