Endgame Gear EGG-MPC-890 89 × 45 cm Lacivert Gaming Mousepad
Renk
Lacivert
Materyal
Kumaş
Yüzey Tipi
Yumuşak
Şekil
Dikdörtgen
Kalınlık
3 mm
Gaming
3D
Baskılı
Hayır
Bilek Destekli
Desenli
Hayır
Renk
Lacivert
3.499,99 TL
Logitech MousepadRazer MousepadLogitech Gaming Mouse PadSteelseries MousepadRgb MousepadSteelseries Gaming MousepadRampage MousepadGaming Mouse PadBilek Destekli MousepadMonster MousepadBeyaz MousepadDünya Haritalı MousepadXrades MousepadGlorious MousepadAsus MousepadAnime MousepadInca MousepadPolosmart MousepadSiyah MousepadGamepower Mousepad
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
ConnectGame
Endgame Gear MPC890 - Gaming Mouse Pad - Cordura - Dark Blue
Ücretsiz Kargo
3.499,99 TL
Endgame Gear EGG-MPC-890 89 × 45 cm Lacivert Gaming Mousepad Özellikleri
| Renk | Lacivert |
| Materyal | Kumaş |
| Yüzey Tipi | Yumuşak |
| Şekil | Dikdörtgen |
| Kalınlık | 3 mm |
| Gaming | |
| 3D | |
| Baskılı | Hayır |
| Bilek Destekli | |
| Desenli | Hayır |
| Dikiş Seçeneği | Dikişli |
| Genişlik | 45 cm |
| Isıtmalı | Hayır |
| Kablosuz Şarjlı | Hayır |
| Kaymaz | Evet |
| Ortopedik | Hayır |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Taban | Silikon-Kauçuk |
| Yükseklik | 89 cm |
Endgame Gear EGG-MPC-890 89 × 45 cm Lacivert Gaming Mousepad Yorumları
Ürüne Puan Ver
Baskı DükkanıPixxaArt HediyeLuluyenColorix CarpetQoeuyl BoutiqueHediyemenFlippedurzuvaWuwUsinDigipodXradesMCreativeSkygoDuxyOfficeküpHietechilyukaCetking
'Endgame Gear EGG-MPC-890 89 × 45 cm Lacivert Gaming Mousepad' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Endgame Gear EGG-MPC-890 89 × 45 cm Lacivert Gaming Mousepad | Steelseries Qck Heavy Siyah Oyuncu Mousepad 63008 Large 450 mm x 400 mm Kaymaz Kauçuk Taban | SteelSeries Qck Xxl Gaming Oyuncu Mouse Pad Renkli Ultra Dayanıklı Gummi Malzeme ile Ergonomik | Steelseries Qck Heavy Xxl Gaming Mousepad - Düzenli Kontrol Sağlar - Oyun Sensörleri Için Optimize E | |
| 3.499,99 TL | 4.198,99 TL | 4.198,99 TL | 4.198,99 TL |
































