Rampage Aura MP-13 RGB 36 × 26 cm Çok Renkli Gaming Mousepad
Renk
Çok Renkli
Materyal
Plastik
Yüzey Tipi
Sert
Şekil
Dikdörtgen
Kalınlık
5 mm
Gaming
3D
Baskılı
Evet
Bilek Destekli
Desenli
Evet
489,00 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
4 FİYAT
dynoshop
Remington Addison Rampage MP-13 360x260x5mm RGB Mouse Pad
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
489,00 TL
Hepsiburada
Rampage AURA MP-13 360x260x5mm RGB Gaming Mousepad
Ücretsiz Kargo
668,77 TL
Rampage
ADDISON Mp-13 360x260x5mm Rgb Mouse Pad
Ücretsiz Kargo
829,00 TL
Hesaplialdin
Addison Rampage MP-13 360x260x5mm RGB Mouse Pad
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
961,73 TL
Rampage Aura MP-13 RGB 36 × 26 cm Çok Renkli Gaming Mousepad Özellikleri
| Renk | Çok Renkli |
| Materyal | Plastik |
| Yüzey Tipi | Sert |
| Şekil | Dikdörtgen |
| Kalınlık | 5 mm |
| Gaming | |
| 3D | |
| Baskılı | Evet |
| Bilek Destekli | |
| Desenli | Evet |
| Dikiş Seçeneği | Dikişsiz |
| Genişlik | 26 cm |
| Isıtmalı | Hayır |
| Kablosuz Şarjlı | Hayır |
| Kaymaz | Evet |
| Ortopedik | Hayır |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Taban | Silikon-Kauçuk |
| Yükseklik | 36 cm |
Rampage Aura MP-13 RGB 36 × 26 cm Çok Renkli Gaming Mousepad Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Rampage Aura MP-13 RGB 36 × 26 cm Çok Renkli Gaming Mousepad' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Rampage Aura MP-13 RGB 36 × 26 cm Çok Renkli Gaming Mousepad | Decorita 40x80 cm Large Gaming Mousepad Çok Renkli | Decorita 40x80 cm Large Gaming Mousepad Gri | Decorita 40x80 cm Large Gaming Mousepad Beyaz | |
| 489,00 TL | 1.019,90 TL | 1.019,90 TL | 1.019,90 TL | |
| Ölçü | — | 40x80 cm | 40x80 cm | 40x80 cm |
| Renk | Çok Renkli | Çok Renkli | Gri | Beyaz |
| Gaming | ||||
| Boyut | — | Large | Large | Large |
Mousepad Benzer Kategoriler
Mousepad Ürünleri
Rampage Ürünleri
Rampage Mousepad Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

1.079,85 TL

1.079,85 TL


































