Speedlink Atecs SL-620101 100 × 50 cm XXL Siyah Gaming Mousepad
Renk
Siyah
Materyal
Kumaş
Yüzey Tipi
Yumuşak
Şekil
Dikdörtgen
Kalınlık
3 mm
Gaming
3D
Baskılı
Hayır
Bilek Destekli
Desenli
Hayır
324,00 TL
Logitech MousepadRazer MousepadLogitech Gaming Mouse PadSteelseries MousepadRgb MousepadSteelseries Gaming MousepadRampage MousepadGaming Mouse PadBilek Destekli MousepadMonster MousepadBeyaz MousepadDünya Haritalı MousepadXrades MousepadGlorious MousepadAsus MousepadAnime MousepadInca MousepadPolosmart MousepadSiyah MousepadGamepower Mousepad
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
ares
SPEEDLINK SL-620101-L fare yumuşak Gaming Mousepad Siyah M (38 x 30 x 0,3 cm) SL-620101
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
324,00 TL
Speedlink Atecs SL-620101 100 × 50 cm XXL Siyah Gaming Mousepad Özellikleri
| Renk | Siyah |
| Materyal | Kumaş |
| Yüzey Tipi | Yumuşak |
| Şekil | Dikdörtgen |
| Kalınlık | 3 mm |
| Gaming | |
| 3D | |
| Baskılı | Hayır |
| Bilek Destekli | |
| Desenli | Hayır |
| Dikiş Seçeneği | Dikişsiz |
| Genişlik | 50 cm |
| Isıtmalı | Hayır |
| Kablosuz Şarjlı | Hayır |
| Kaymaz | Evet |
| Ortopedik | Hayır |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Taban | Silikon-Kauçuk |
| Yükseklik | 100 cm |
Speedlink Atecs SL-620101 100 × 50 cm XXL Siyah Gaming Mousepad Yorumları
Ürüne Puan Ver
Baskı DükkanıPixxaArt HediyeLuluyenColorix CarpetQoeuyl BoutiqueHediyemenurzuvaUsinDigipodXradesMCreativeSkygoDuxyOfficeküpDefine MoyasHietechAta ElektronikSANUSGuard
'Speedlink Atecs SL-620101 100 × 50 cm XXL Siyah Gaming Mousepad' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Speedlink Atecs SL-620101 100 × 50 cm XXL Siyah Gaming Mousepad | Urzuva Autumn Whispers 80X30 3mm Kalınlık Premium Gaming Oyuncu Mousepad, Anti Slip Xxl Mouse Pad - Çok Renkli | Urzuva Runestone Fury 80X30 3mm Kalınlık Premium Gaming Oyuncu Mousepad, Anti Slip Xxl Mouse Pad - Çok Renkli | Urzuva Boomclouds 80X30 3mm Kalınlık Premium Gaming Oyuncu Mousepad, Anti Slip Xxl Mouse Pad - Çok Renkli | |
| 324,00 TL | 409,00 TL | 409,00 TL | 409,00 TL |
Mousepad Benzer Kategoriler
Mousepad Ürünleri

445,00 TL

445,00 TL

445,00 TL
Speedlink Mousepad Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

461,09 TL

460,92 TL























